Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Bary - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Bary

Piano bar

Je jeden z nejstarších barů v Česku. Je místo, kde se schází LGBT lidé všech věkových kategorií z celé Prahy.

 

Čeká Vás nově zrekonstruovaný prostor, vynikající koktejly, přátelé, příjemná obsluha a pohodová atmosféra.

Pořádají se zde různé akce vzdělávacího, ale hlavně zábavního charakteru. Bar spolupracuje s různými minoritními skupinami a studentskými spolky vysokých škol.

Bar je na začátku gay zóny nedaleko Vinohradské ulice a proto je vhodný jako bod pro Váš start do noční Prahy.

Aktuální program naleznete na facebooku. Každy den happy hours -20% na koktejly (od 17 do 19 hod.).

Další

21 listopadu 2016

Bary

21 Klub a Galerie

Pohodový sklepní bar s příjemnou obsluhou a dobrým pivem schovaný v postranní ulici na Vinohradech.

 

Ideální pro rozjezd a příjemnou konverzaci. Je oblíbený u všech věkových kategorií. Doporučujeme zajít v podvečer,  zrelaxujte se s přáteli.

Další

28 prosince 2016

Bary

Club U Rudolfa

Nejstarší tradiční hospůdka kousek od Národního muzea. Ideální pro milovníky dobrých českých piv. Velmí oblíbená mezi gay medvědy a jejich přátely.

 

U českých písniček z jukeboxu se slaví až do brzkých ranních hodin i ve všedních dnech.

Další

03 ledna 2017

Bary

Saints bar

Moderní, stylový gay bar s britským nádechem, bohatou nabídkou vynikajících míchaných koktejlů a drinků.

 

Zažijte dotek luxusu v královské atmosféře s profesionálními barmany. Ideální start pro Váš distingovaný večer.

Další

11 ledna 2017

Bary

Dave´s club

Dave´s club je bar v centru Brna. Nabízí skvělou relaxaci po práci a zábavu o víkendech v pohodlném prostředí s přátelskou obsluhou.

 

Klub pravidelně připravuje zajímavé akce. Příjemná a dobře naladěná obsluha Vám vždy nabídne široký sortiment kvalitních drinků a skvělého piva. V příjemném prostředí se můžete seznámit, popovídat si, pobavit se a zůstat až do rána nebo vyrazit do nočního Brna. Vítáni jsou všichni bez rozdílu věku, pohlaví či sexuální orientace.

 

 

Další

03 února 2017

Bary

H46

Jeden z nejstarších barů v blízkosti centra Brna, který se stal legendou a nejlepším místem setkávání lidí, kteří nic neřeší, mají se rádi a chtějí se bavit.

 

Bar, který má rodinnou atmosféru,kde se vždy budete cítit dobře jako s přáteli.

U barmanů si vyberete z široké nabídky nápojů a navíc Vám pustí Vaši oblíbenou písničku od největších hitů až po oldies. O víkendech se můžete těšit na speciální akce. H46 je oblíbený  u všech věkových kategorií.

Další

03 února 2017

Bary

Café bar FLIRT

Gay club přímo v srdci historického centra Prahy. Nabízí velkou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, moderní prostory, hudby všech stylů a skvělé místo k pobavení. Klub je rozdělen na dvě patra – kavárnu a klub. V prvním patře je kavárna nabízející příjemné prostředí pro posezení s přáteli u dobrého pití a občerstvení.

 

Pod kavárnou je klub, kde je druhý bar a taneční parket. O nezapomenutelný zážitek se postarají skvělí DJs, kteří Vám namixují pořádný kus zábavy pokaždé v jiném stylu hudby (pop – elektro – house –  deephouse – oldies).

 

V klubu jsou vítáni všichni bez rozdílu pohlaví, orientace, věku či národnosti.

Další

08 února 2017

Bary

But bar

BUT bar se nachází v centru Brna. Majitelé chtěli nastavit nové standardy pro brněnské publikum a i trochu přiblížit španělskou kulturu i gastronomii (jeden z majitelů je Španěl).
Moderní a stylové prostředí láká vybrat si například z opravdu široké nabídky moravských a španělských vín, která můžete doprovodit jednoduchými španělskými tapas a nebo si vybrat ze skvělé nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů či míchaných drinků.

 
Bar organizuje večery s výhodnou nabídkou vín, ginů, rumů, ale připravuje i různé tématické večery.
Je velmi populární a navštěvuje ho různorodé publikum. Určitě zde zažijete velice příjemný večer v moderním designu s nádechem Španělska.

Další

01 března 2017

Bary

Q Café

Útulná kavárna v centru Prahy, která se rozkládá do dvou pater.

 

V suterénu s kapacitou přibližně do 40 osob a v přízemí (kapacita cca do 25 osob ) na Vás čeká nabídka běžných alkoholických i nealkoholických nápojů (i točené limonády), vybraná kvalitní italská káva. Posezení Vám zpříjemní pohodová obsluha. Můžete si také vybrat občerstvení z nabídky denních polévek, slaných drobností a domácích desertů. Je určena všem bez rozdílu věku a orientace, kteří si rádi v klidném prostředí posedí s přáteli.

 

Kávarna se snaží vše připravovat z domácích sezónních surovin a svým návštěvníkům, tak dopřeje netradiční a nezapomenutelný zážitek.

Další

23 března 2017

Bary

Empire

V srdci Vinohrad se otevřelo staronové místo setkávání. Empire bar vznikl z bývalého baru Chemistry a nyní  jej vzal do rukou opravdu zkušený provozovatel známý v LGBT komunitě.

 

 

Můžete se těšit na velmi milý a zdvořilý personál, smíšené publikum a bohatě zásobený bar. Prožijete zde určitě nejeden nezapomenutelný večer s přáteli.

Další

20 července 2017

Bary

Golden Age

Pohodový gay bar, cocktail bar a music club na Stodolní ulici v centru Ostravy. Nabízí klidné a stylové prostředí s motivy starého Hollywoodu, příjemnou obsluhu a přátelskou atmosféru.

 

Je ideálním místem pro posezení s přáteli nad sklenkou vína nebo můžete vyzkoušet tradiční světové cocktaily za rozumné ceny. O víkendu si zde můžete zatančit, pobavit se  s přáteli v rytmu nejnovějších hitů. Pořádají i tématické párty.

 

Bar nabízí pravidelné akce – každý den od 19:00 do 22:00 hod.  mají happy hours, akce 1+1 na veškeré cocktaily a alkohol aj.

V Golden Age poznáte ten správný zlatý věk!

 

 

Další

30 ledna 2018

Bary

Rio Bar

Útulný a moderní cocktail bar s širokým sortimentem destilátů a míchaných nápojů na Stodolní v centru Ostravy, který má venkovní krytou zahrádku s barem. Můžete zde trávit čas i v zimě – zápalit si, zahrádka je totiž v zimě vyhřívaná a je otevřená denně. Bar s obsluhou na zahrádce funguje jen pátky a soboty.

 

Každé pátky hraje živá DJ produkce, přes týden moderní jukebox – BarBox.  Pořádají se zde i tématické akce – karaoke, welcome drinky, ochutnávky atd.  Nedávno bar rozšířil sortiment o vodní dýmky Kaya, ke kterým si můžete vybrat z široké nabídky tabáků a hlavně příchutí, které jinde nenajdete

Další

30 ledna 2018

Bary

Ikarus

Tradiční český gay bar nedaleko známé Stodolní ulice.

 

Bar je hojně navštěvovaný smíšeným publikem. Ideální pro posezení s přáteli. O víkendech se zde zábava opravdu rozjede a slaví se do brzkých ranních hodin.

 

 

Další

16 února 2018

Bary

The Pig

Malý koktejlový bar s prodejnou gram. desek. Díky výhodné poloze oblíbený u turistů a cizinců žijících v Praze. Speciální martini menu v přítmí vybraných dekorací potěší srdce každého hipstera.

 

Ideální místo, kde začít pohodový večer.

Další

29 května 2018