České gay novinky

Queer Ball s moderátory Cinou a Vančurou bude bavit Prahu

Queer Ball – ples v Praze pro všechny, kdo jsou queer, se uskuteční v pátek 23. února 2018 od 19:00 v Tresor Clubu, Vinohradská 25.

 

Organizátoři se rozhodli, že letošní Queer Ball bude nést podtitul „Colours of Life“. Znamená to, že návštěvníci budou moci zapojit svou fantazii a inspirovat se při výběru vhodného plesového oděvu různými barvami, které mají symbolizovat pestrost lidského života.

 

Queer ball

 
„Každý náš ples má své téma, pokračujeme v tradičním pojetí Queer Ballu, které se osvědčilo v minulých letech. Věříme, že návštěvníci budou opět šikovní a kreativní a dokážou svůj outfit dokonale vyladit,“ doplňuje Marek Christ.

 

V klubu na Vinohradské ulici v centru metropole budou moci návštěvníci protancovat na parketu celý večer, během kterého pro ně bude připravený doprovodný program, jehož součástí bude tombola nebo taneční a umělecké vystoupení. Hosty budou po celý večer provázet hudebníci kapely Eremy a moderátorská dvojice Jan Cina a Petr Vančura, jež tvoří partnerskou dvojici a návštěvníci je mohou znát z divadelních představení nebo z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Záštitu nad plesem převzala primátorka hlavního města Adriana Krnáčová.

 

Za Gaymap.cz všem přeje překrásný večer a pokud chcete více info naleznete je na: www.queerball.cz

Další

22 února 2018

České gay novinky

OMG: Apres Ski párty reportáž

V sobotu večer to opět v Praze opravdu žilo. OMG (Oh My Gay) nás pozvalo na jednu ze svých dalších legendárních párty do klubu Mecca a to tentokrát pod názvem Apres Ski. 

 

Jako vždy bylo vše perfektně zorganizováno a nikde jsme dlouho nečekali. Přímo u vchodu byla umístěna fotostěna, kde jste si mohli udělat společnou fotku na dvojsedačkové lanovce se zasněženým zimním pozadím. Vše bylo stylově, alpsky vyzdobeno a to včetně barmanů.

 

Karl Kay

 

Žhaví gogo tanečníci v těsných lyžařských kostýmech rozehřívali taneční zábavu a k tomu nám pečlivě vybraní Djs hráli své nejnovější sety. Vrcholem večera byla Dj hvězda Karl Kay, na kterého se většina návštěvníků velmi těšila.

 

Brzy ráno mohli všichni návštěvníci pokračovat na Afterparty v suterénu klubu a tančit až do nedělního rána.

 

 

Celkově velmi úspěšná párty s mezinárodním publikem, která i díky prázdninám byla dobře navštívena! Srdečně blahopřejeme organizátorům, kteří se již několik let starají o kvalitní klubovou zábavu opravdu na evropské úrovni!

 

OMG na Facebook

Další

14 února 2018

České gay novinky

Nový podnik v Brně – Freeek Club

Vždy máme velkou radost, když se dozvíme, že se někde otevřel nějaký nový gay klub. Asi před dvěma měsíci v Brně začal fungovat Freeek Club. Neváhali jsme a ihned se do Brna rozjeli, abychom mohli čtenáře informovat co můžete od tohoto nového klubu očekávat.

 

Není opravu snadné Freeek najít a jen malá informace na obrovské příjezdové cestě Vás nasměruje kam přesně jít. Jakmile ale naleznete vchod, stačí jen pár kroků do suterénu, kde je umístěna malá recepce. Majitelé uvítají své hosty s širokým úsměvem a máte skoro pocit jako byste byli  „doma“.  Co je důležité vědět předem je to, že je lepší si vstup rezervovat online a zaplatit kreditní kartou. Avšak výjimečně se dá vstupné zaplatit přímo na místě. V klubu se pak nic dále neplatí – celá konzumace je v ceně vstupného.  Po vstupu každý host obdrží krátkou instruktáž a sklenici a pak hurá za zábavou.

 

Hlavní místnosti domunuje samoobslužný bar s velkou lednicí, která je naplněna až po okraj různými džusy, energetickými nápoji, pivy a vínem, a to včetně šampaňského. Vedle něj je umístěny postmix a stroj na výrobu ledu.

 

 

Propagační foto Freeek Club

 

Zajímavý systém osvětlení a obrovská obrazovka na zdi Vás zve k tanci. Nikde, ale nenajdete DJ. každý host si zde může vybrat pro sebe tu nejlepší skladbu z playlistu. Jeden z majitelů nám řekl, že chtěli vytvořit klub ve stylu domácích párty s přáteli, kde bude dobře postaráno o každého hosta.

 

Také na trochu dráždivější dobrodužství a možnost relaxace Milan s Michalem mysleli a vytvořili zde Darkroom (menší labyrint) se vším co k
tomu patří. K dispozici je i sprcha a všechny místnosti jsou klimatizované.

 

Klub, jehož název, mimochodem vznikl převzetím názvu píseně George Michaela, je otevřeno od pátku do neděle. V pátek se zde konají
diskotéky, v sobotu tématické párty pouze pro muže, jako např. jocks party, bodypainting, travesty nebo biker party (cyclo party). Klub je otevřen v pátek a sobotu od 19:00 do 2:00.

 

 

Propagační foto Freeek

 

V neděli zde pořádají Naked Party, kde opravdu nenajdete nikoho oblečeného. Majitelé si dávají hodně záležet, a proto jsou párty velmi oblíbené.

 

gaymap.cz doporučuje provést krátkou a jednoduchou registraci na stránce klubu www.freeek.cz, kde se můžete krom zakoupení lístků na párty také informovat o všech dalších aktivitách, jako jsou např. společné výlety, kurzy jógy a tréningy, které jsou v klubu organizovány.

 

Přejeme  Milanovi a Michalovi vše dobré a mnoho spokojených návštěvníků Freeek Clubu!

 

Freeek! Club

Špitálka 122/33, Brno

Czech Republic

Další

18 ledna 2018

České gay novinky

Otevření „Clubu Garage“ Praha

Po více než čtyřech letech, kdy vznikly první myšlenky na nový fetiš klub „Club Garage“ se nyní jeho brány konečně otevírají pražskému publiku.

 

Gaymap.cz byla pozvána na neoficiální otevření tohoto nového cruising klubu.

 

Club Garage najdete na Vinohradech a to v ulici Balbinově č.p. 3. Klub se nachází v suterénu a je ho možno bezpečně rozpoznat již z dálky. Po zazvonění se dostanete dovnitř do klubu, kde si uložíte věci do šatny a obdržíte náramek s čipem. Vstupné stojí 100 Kč a je včetně zapůjčení náramku, který slouží k identifikaci každého hosta a to jak u baru tak při odchodu při vyzvednutí věcí z šatny. Veškerá konzumace je registrována čárovým kódem v náramku a platba probíhá až u odchodu.

 

Bar clubu Garage

 

Klub má rozlohu více než 230 m2 a rozkládá se ve dvou patrech. V horním patře je bar, kde si můžete u drinku spíše popovídat. V dolním patře, které je přístupné po osvětleném schodišti, najdete prostory určené k náročnějším dobrodružstvím a najdete v něm vše, co by v dobrém cruising clubu nemělo chybět.

 

Tom of Finnland

 

Jak nám prozradil jeden z majitelů bylo otevření tohoto klubu splněním jeho osobního snu. Od koncepce až po promyšlenou realizaci. Majitelé tak chtějí držet krok s jinými legendárními kluby v zahraničí.

 

 

Osobní přístup profesionálního personálu v kombinaci s dekoracemi ve stylu Tom Of Finland, které potěší jistě oko každého hosta, v celé horní části jsou zárukou úspěchu koncepce klubu, a to hlavně proto, že jeden z majitelů má dlouholeté zkušenosti s provozováním gay barů v Praze.

 

Vybavený sklep – více než 230 m²

 

Určitě se Club Garage stane novým místem setkávání pro všechny milovníky fetiše a SM a to nejen z Prahy. Za gaymap.cz přejeme klubu úspěšný rozjezd a spoustu spokojených návštěvníků!

 

Oficiální otevírácí párty proběhne dnes 29.12 od 20 hodin.  30.12. bude otevřeno od 20 do cca 06 a na Silvestra od 22 do cca 06.

1.1. bude zavřeno! Vstup pouze pro starší 18 let!

 

Club Garage na Facebooku

Další

29 prosince 2017

České gay novinky

Vánoce a silvestr v Praze

Praha je v měsíci prosinci opravdovým magnetem pro návštěvníky z celého světa, a proto i my doporučujeme ji navštívit a naplno si užít její kouzelnou vánoční atmosféru. To platí zejména pro dny mezi Štědrý den a Novým rokem, kdy jsou oslavy nejhezčí.

 

Za návštěvu zejména stojí četné vánoční trhy v centru města, kde po prohlídce blízkých památek můžete nakoupit různé vánoční zboží, rozehřát se svařeným vínem a v klidu si pohovořit.
Nejpozději ve 24h se trhy uzavřou. Pak můžete pokračovat do jednoho z barů nebo klubů, které jsou hlavně mezi svátky hojně navštěvovány.

 

Jak jsme vyzjistili od většiny majitelů barů, tak se neplánují během svátků žádné speciální párty či akce. Dalo by se říci „prostě přijďte a slavte“. Záleží na Vaší chuti co, kde a kdy budete dělat.

 

Zimní Praha

 

Níže naleznete seznam oznámených vánočních párty:

 

V klubu Friends se koná 24.12. Ultra Christmas Party Night. Navštívením webové stránky klubu zjistíte více informací k párty a dalším nejen vánočním eventům!

 

Piano Bar je ideální navštívit po vánočním trhu, který se pravidelně koná na nám. Jiřího z Poděbrad. 15. a 16.12. se koná jedinečná burlesque travesti show, v neděli 17.12. je adventní bingo s TiFanny Bigest a v pátek 22.12. se můžete těšit na speciální vánoční show s nejlepší Cher v Česku Stacey Lyn Gold společně s TiFanny BiGest. Důležité: 24. – 25.12. je zavřeno.

 

Bary Up&Down a Saints bar (15.12. Saints Christmas party) jsou vánočně vyzdobeny a zvou návštěvníky na své vánoční a novoroční párty.

 

Většina klubů a barů je otevřena také na Štědrý den (a samozřejmě i mezi svátky) a zvou na své vánoční večírky všechny pravidelné i nepravidelné návštěvníky.

 

A ještě pár tipů na Silvestra:

 

V posledních letech slaví místní obyvatelé raději doma a přenechávají centrum města turistům. Centrum města je tak plné tisíců rozjařených hostů z celého světa, kteří se stěhují z baru do baru, aby tak pořádně oslavili začátek nového roku. Některé bary si tak v silvestrovský večer účtují nemalé vstupné. Doporučujeme si večer předem naplánovat a zajistit si vstupenky včas.

Další

08 prosince 2017

České gay novinky

Jak v Praze začala Mezipatra

Čtvrtek probíhal v duchu LGBT filmů. Mezinárodní filmový festival Mezipatra začal. Slavnostní zahájení se konalo v krásném secesním kině Lucerna, které praskalo ve švech.

 

Kino bylo plné do posledního místečka

 

V úvodním projevu byla věnována pozornost skutečnosti, že festival běží letos po osmnácté a stavá se tak plnoletým. Kulturní atašé amerického konzulátu v Praze zdůraznil význam LGBT komunity a mimo jiné řekl, že je hrdý, že mohli sponzorovat tuto jedinečnou akci. Poukázal také na filmy, které byly zařazeny do ambiciózního programu z USA. Na konci svého vystoupení si diplomat dovolil udělat v hollywoodsko-oscarovském stylu selfie s publikem.

 

Počáteční projevy

 

Zahajovací film byl velmi dobře zvolen. Jednalo se o dlouho očekávaný film o životě ilustrátora Touka Valia Laaksonena, známého jako TOM OF FINLAND. Režisér Dome Karukoski poděkoval divákům osobně ve videu přímo před promítáním. Film byl uveden v původním jazyce s českými a anglickými titulky. Divákům se film velmi líbil a na konci ho odměnili bouřlivým potleskem.

 

Afterparty Mezipatra festivalu – mnoho se diskutovalo a také tančilo.

 

Ve foyer kina pak probíhal večírek. Návštěvnost byla opravdu různorodá. Potkali jste se jak s intelektuály, studenty, ale také starší generací. Odvážnější měli na sobě i více fetiš oblečení – v duchu promítaného filmu. Bavili jsme se až do pozdních nočních hodin – opravdu dobrá zahajovací párty.

 

Více info:

www.mezipatra.cz

Další

07 listopadu 2017

České gay novinky

18. ročníku filmového festivalu Mezipatra

Všechny milovníky filmů bychom rádi pozvali na 2. listopadu, kdy začíná v Praze osmnáctý ročník queer filmového festivalu Mezipatra.  Dnes také začíná předprodej vstupenek online i na pokladnách v pražských kinech Lucerna, Světozor, Kino 35  a Pilotů, v Brně pak v kině Scala. V brněnském ArtBaru Druhý Pád jsou vstupenky k dispozici pouze na místě.

 

Mezipatra jsou tematický festival. Při výběru filmů je tak klíčové, jak se v nich odráží téma ročníku,“ prozrazuje programová ředitelka Sandra Hezinová. Letošní výběr filmů pak navazuje na téma osmnáctého ročníku Sami za sebe.

 

Ukázka z filmu Tom of Finland

 

„Jedním z prvních filmů, o jehož zařazení do programu byli organizátoři jednohlasně přesvědčeni, byl finský biografický film Tom of Finland. Heslo Sami za sebe zde ilustruje osud umělce, který po většinu života nemohl tvořit svobodně,“ vysvětluje Sandra Hezinová. „Kritérií pro výběr filmů do programu je ale více. Organizátoři se snaží kupříkladu o geografickou pestrost, letos tak představili nejen mnoho snímků z Evropy, ale také z Asie, Ameriky či Afriky.”

 

QFF Mezipatra 2017
Praha 2. – 9. 11.
Brno 10. – 17. 11.

 

Přehled doprovodných akcí a filmových projekcí i s odkazy na vstupenky pak najdete na webu.

Další

23 října 2017

České gay novinky

OMG – Modern Farmers

„Podzim je časem sklizně“ či „Farmář hledá chlapa“, pod těmito hesly přichází nová OMG. Po devíti týdnech přestávky Vás Club Mecca zve opět na svou legendární OMG párty, tentokrát pod heslem „Moderní farmář“, kde návštěvníci vymění farmaření za moderní městskou subkulturu. Taneční tyče vyměníme za vidle a prožijeme dokonalou noc na farmě.

 

Noc 14. října bude opět dlouhá. Praha Vás zve na gay párty vyjímečné kvality. Organizátoři opět na ničem nešetřili a nabídnou to nejlepší z českých i mezinárodních DJů. I náročný návštěvník se může těšit na vyjímečnou sestavu jako např.: DJ Zurich Ben Bakson, Djs Meccanicii či Wulky předvedou své nejlepší kousky.

 

 

 

Můžete se těšit na speciální dekorace, úžasná představení GoGos z domova i ze zahraničí, kteří jsou zárukou výborné párty. Jako obvykle bude mít OMG i svou speciální VIP zónu, kde se můžete zchladit po svém tanečním výkonu. Jako VIP můžete také využít extra vchod, kde nebudete čekat v dlouhé frontě a bar v druhém patře.

 

Jako ochutnávku si poslechněte výše zmíněné výkony Djs, abyste věděli na co se můžete těšit.

 

DJ Ben Barkson: https://soundcloud.com/djbenbakson

 

OMG Resident DJs: https://soundcloud.com/omgpartyprague

 

Zažijte vše na živo v Praze a staňte se moderním farmářem na OMG párty. Protančete žhavou noc až do chladného podzimního rána.

 

Odkazy:

OMG na Facebook

Online nakup lístků

Poslední OMG Party – k přečtení

 

Adresa Mecca:

Mecca, U Průhonu 3
17000 Praha

Další

09 října 2017

České gay novinky

Temple Club v novém: Up&Down Bar a Club

30. září byl významným dnem v historii tohoto tradičního klubu umístěného na okraji Žižkova. Temple Club uzavřel své dveře, aby byl kompletně zrekonstruován a stal se novým pevným bodem v gay Praze.

 

Jak nás nový majitel informoval bude všechno od základů rekonstruováno. Od toalet až po nový bar dle konceptu „Up & Down“. Jak název napovídá budete moci  proplouvat mezi dvěma úrovněmi z kavárny přímo do klubu v suterénu. Připravuje se také pestrý program, který nabídne hostům od travesty a drag queen až po žhavé chvilky při strip show místních, legendární go-go tanečníků (hlavně o víkendech).

 

Na 20. října je naplánováno oficiální otevření nového klubu Up & Down. Hosté se mohou těšit na živá vystoupení a žhavou show. Klubu přejeme dobrý start a mnoho spokojených zákazníků. Budeme při tom.

 

Další

02 října 2017

České gay novinky

Kafe patra klub podporuje festival Mezipatra

Dne 27.9. byla slavnostně otevřena kavárna patra, která je umístěna ve Vršovicích v pražském Montmartre. Vzniká zde mnoho nových a zajímavých podniků a čtvrť je oblíbena mezi pražskými intelektuály.

 

Hned po vstupu do kavárny se ocitnete ve světlé a příjemné místnosti, která se podobá zrekonstruovanému klenutému sklípku. Vpravo je velký bar, kde si můžete objednat mnoho zajímavých drinků. Například nápoje jsou servírovány s opakovaně použitelnými kovovými brčky.

 

 

V zadní části je dostatek místa k sezení a skrývá se zde také schodiště do horního patra, kde je malé kino. Kavárna úzce spolupracuje s filmfestivalem Mezipatra a promítá krátké filmy a prezentuje je tak dále široké veřejnosti.

 

Kavárna je určena nejen gay publiku, ale je zde vítán opravdu každý host. Pokud máte chuť na dobrou kávu a k tomu se podívat na nějaký film nejen s gay tématikou určitě zde zajděte.

 

Web: http://www.patrakrymska.cz

 

Další

29 září 2017

České gay novinky

Finále: Gayman 2017

V sobotu večer se v Praze konalo velké finále Gayman 2017 České a Slovenské republiky. Uprostřed pražských Vinohrad se bývalá taneční škola transformovala v místo určené pro finálový večer Gaymana 2017.

 

 

Slavnostní večer byl hojně navštívěný. Porota, které předsedala Monika Štítková byla v první řadě v blízkosti diváků a měla plné ruce práce, aby vybrala vítěze. Sedm finalistů ukázalo ve čtyřech soutěžních disciplínách ze sebe to nejlepší.

 

Gayman 2017 Lukáš Grečko – uprostřed

 

Po 10 hod. pak bylo o vítězi rozhodnuto. Šťastným vítězem Gaymana v roce 2017 je Lukáš Grečko, který žije ve Vídni a studuje medicínu v Brně. Na stupních vítězů se dále umístil jako Více gayman Jaroslav Huňát. Robert Kučera vyhrál volbu „Gayman Internetu“.

 

Večer byl plný překvapení a známých osobností jako např. účast Marco Tornesse. Hudební program byl velmi pestrý a bylo možné si vychutnat šansony, muzikálové písně i popové skladby z devadesátých let, které představili slavní čeští umělci.

 

Organizátor Marian Kajzer již nyní slíbil, že volba českého a slovenského Gaymana bude zcela jistě pokračovat i v roce 2018. Již teď se na ni těšíme!

 

Odkaz:

 

www.igaymancs.eu

Další

20 září 2017

České gay novinky

První Pride v Plzni

V sobotu 2. září proběhla první pride ve městě piva Plzni. Z města piva se Plzeň na den stala městem queer.

 

Dokonce i když počasí příliš nepřálo se organizátorům podařilo vše pečlivě připravit. První návštěvníci a účastníci Pridu se před polednem pomalu začali shromažďovat a připravovat na průvod. Pořadatelé očekávali více než tisíc lidí, ale sešlo se nakonec podle místní policie asi 500 účastníků, kteří se aktivně účastnili průvodu.

 

Pilsen Pride vychází

 

Ve 14:00 začaly projevy různých mluvčích z řady účastnících se organizací na malém pódiu a byli doprovázeni bouřlivým potleskem. Oproti jiným proběhl tento Pride pod heslem „Jsem jaký jsem.“ Nebyl tak drahý, barevný, plný vysokého lesku a zábavy, avšak o to víc v popředí bylo vyjádření obavy o rovnost menšin. Byla řešena témata jako diskriminace, rodina, manželství a adopce, ale také příběhy ze života transsexuálů.

 

V 15 hodin organizátor Jan Ryšlavý promluvil k davu a požádal o klid a toleranci, protože na plánované cestě byly nahlášené protidemonstrace více pravicových spoluobčanů. Průvod se tak pohyboval bez hlasité hudby, alegorických vozů s tančícími lidmi a velké pompy. Tu a tam byly vidět duhové vlajky a bannery s různými slogany. Téměř tiše se skupina blížila k místu, kde čekali anti-demonstranti. Došlo ke slovním přestřelkám. Díky organizátorům a policii, kteři byli v té době přítomni, včetně antikonfliktního týmu, nedošlo k žádnému fyzickému násilí ani k agresím. Průvod tak mohl pokračovat po několika minutách „výměny slov a názorů“.

 

Takto jsme procházeli Plzní

 

 

Trasa průvodu vedla nad historickým a krásně zrenovovaným hlavním náměstím napříč středem města. Kolemjdoucí veselý průvod doprovázeli potleskem a výrazy souhlasu. Každý projev byl odměněn vděčností a radostí účastníků. Poslední část průvodu pak vedla podél řeky Radbuzy na místo opuštěné továrny na papír, kde byla závěrečná oslava.

 

Stará továrna na papír je opravdu nádherně upravený kulturní prostor, který byl za tímto účelem speciálně vyzdoben. Na několika místech mohla více politicky zainteresovaná veřejnost získat další informace týkající se tématu Pridu. Díky tomu, že se počasí konečně zlepšilo, osídlilo celé náměstí více návštěvníků. Zúčastnilo se mnoho rodin s dětmi a také senioři. Dobré jídlo a pití bylo také zajištěno. Opravdu nám nic chybělo.

 

Organizátor Jan Ryšlavý a jeho tým

 

Oficiální párty se konala v klubu G + L Míša, který je známý všem plzeňským homosexuálům a kde oslavy trvaly až do brzkých ranních hodin. Na dvou tanečních parketech mohl každý host najít něco pro sebe. Od popu, starší hity až po moderní taneční hudbu.

 

 

Celkově byl organizátor nad očekávání spokojený jak prozradil osobně našemu týmu Gaymap. Výsledek ho povzbudil a určitě plánuje v městě Plzeň byť pouze na jeden den Pride zopakovat a upozornit na problémy LGBT komunity. Přejeme mu všechno nejlepší a těšíme se opět v roce 2018 na příští „Pilsen Pride 2018“.

Další

04 září 2017

České gay novinky

iBoys párty

Dne 16. září proběhne v klubu Termax v jednom z nejoblíbenějších gay klubů v Praze.

 

Největší česká a slovenská gay internetová platforma iBoys Vás zve na svou speciální iBoys párty. Iboys bude také znovu provádět certifikace návštěvníků a tak ověřovat pravost profilů. Párty začíná ve 22:00 a hudbu Vám namixují djs: Henriette & Tiffa. Vstup je zdarma.

 

Můžete se těšit na večer plný hudby, pěkných chlapů a dobré zábavy!!!

 

Více informací:

FB iboys party

iboys.cz

Další

01 září 2017

České gay novinky

Pride týden Košice – Slovensko

Letos proběhne 5. ročník gay festivalu ve slovenských Košicích, druhém největším městě Slovenska. Jeho začátek byl stanoven na 26. srpna. Vrcholem festivalu bude duhový průvod, který se uskuteční o týden později 2. září.

 

Letošním heslem „Som kto som“, chtějí organizátoři upozornit na přijetí LGBT komunity ve společnosti. Na celý týden jsou plánovány různé workshopy, eventy, párty s Djs a mnoho dalších kulturních akcí (grilování, přednášky, panelové diskuse, promítání filmů, jogging atd.) Samozřejmě také politické akce. Akce se zúčastní mimo jiné také Amnesty International.

 

V sobotu 2. září se všichni sejdou před Tábackou kulturní továrnou před začátkem průvodu, kde budou pořádány různé workshopy a koncerty. Po nich bude následovat  ve 14:00 hodin procházka centrem města, která skončí přibližně v 17 hodin.

 

Od 20 hodin začíná velká oficiální párty se známými  Djs, kteří budou hrát až do brzkých ranních hodin.

 

Více informací:
www.pridekosice.sk

Další

25 srpna 2017

České gay novinky

Plzeňská Pride

Západočeská metropole Plzeň, která je proslavená nejen svým osvěžujícím pivem,  bude nyní ještě pestřejší.

 

V letošním roce zde poprvé proběhne pod názvem „Pilsen Pride“ duhový průvod. Organizátoři očekávají více než tisíc návštěvníků a chtějí tak následovat tradici velké přehlídky konané v hlavním městě v Praze.

 

2. září vyjde průvod ve 14 hodin z „Mlýnské Strouhy“ a povede srdcem města k bývalé papírenské továrně v „Zahradní ulici“.

 

Od 19.00 pak proběhne oficiální závěrečný ceremoniál v klubu Míša. Vychutnejte si vyjímečné dva dny a zažijte toto světové město piva v jiném trochu více barevném a zářivém světle.

 

Pilsen Pride

 

Další

25 srpna 2017

České gay novinky

Finále Mr. Gayman 2017

Finále Mr. Gayman 2017 se nám konečně přiblížilo a konečně získáme odpověď na otázku? Kdo bude letošním Gaymanem 2017.  V Praze dne 16. září 2017 se ve víceúčelových prostorách Klubu Tresor ve středu gay Vinohrad uskuteční slavnostní večer.

 

 

Devět finalistů soutěží v soutěži krásy ve čtyřech disciplínách a snaží se zaujmout slavnou porotu, která se skládá z osobností a bývalých vítězů, jako je Mr. Gay Universe 2016 a dalších. Večerem Vás provede kromě profesionálních moderátorů také známá Diva Nadja Mini.

 

Těšíme se na kouzelný večer s přehlídkou různých tanečních a hudebních vystoupení a samozřejmě nejkrásnějších mužů České a Slovenské republiky. Pokud můžete tak si tuto jedinečnou akci nenechte ujít.

 

Více informací:

Dojmy z Mr. Gay Wahl 2016

Gayman na Facebook

www.igaymancs.eu

Další

18 srpna 2017

České gay novinky

Prague Pride 2017

Praha se již vrátila do zajetých kolejí, gay festival Prague Pride 2017 je u konce. Slavilo s námi opět rekordních více než 85 000 návštěvníků.

 

Absolutním vrcholem festivalu byl, jako každý rok, duhový sobotní průvod, který přitáhl pozornost více než 35 000 lidí, kteří projevili a sdíleli své sympatie s LGBT komunitou. Už od samého rána se mnozí lidé shromáždili v pestrobarevných a někdy i odvážných kostýmech na Václavském náměstí, tradičním výchozím bodě průvodu. Po 12:30 hodin se duhový průvod otočil jednou kolem náměstí a pak pokračoval přes Příkopy k řece Vltavě a přes most. Zde průvod vystoupal po schodech, které přivedly návštěvníky na Letenskou pláň, kde započala párty s bohatým programem.

 

Duhová vlajka byla samozřejmě s námi!

 

Organizátorům se i letos povedlo vše dobře zvládnout a dokonce i malé slovní přestřelky s odpůrci pridu byly rychle vyřešeny. Myšlenka mírumilovného pochodu je na prvním místě.

 

Stoupáme do cíle

 

Jako každý rok se zúčastnilo mnoho významných osobností z politiky a médií, které svou podporou, nápady, zanícením či jedinečným kouzlem podpořily pride a přidali mu na vážnosti. Podíl zahraničních hostů byl také velmi vysoký, jelikož se Praha stává stále více jedním z nejhezčích gay měst v Evropě.

 

Těšíme se spolu s organizátory, že se s Vámi znovu shledáme na příští Prague Pride 2018!

 

Odkaz:

 

Praguepride

Další

18 srpna 2017

České gay novinky

OMG – Into The Wild

Klub Mecca otevřel o víkendu brány festivalu Prague Pride 2017 a nabídl grandiózní párty opravdu na plný plyn. Párty proběhla pod heslem „Into the Wild“ v prostředí krásných svalovců z džungle a peřím ozdobených amazonek. Při teplotách a klimatických podmínkách jako v nejhlubším jihoamerickém pralese lidé tančili a užívali si extatické basy z produkce špičkových DJs z domova i ze zahraničí. Atraktivní GoGo tanečnice předvedly dokonalou show a pořádně nažhavili návštěvníky.

 

Opět můžeme s klidným svědomím říct, že OMG byla skvěle připravena a ani na vstupu či u baru nebyly žádné fronty. Každý návštěvník byl dobře obsloužen, a tak si mohl užít tuto mimořádnou párty celou noc naplno.

 

Foto: Taneční parket klubu Mecca

 

Vzhledem k novému protikuřáckému zákonu docházelo ke stálému přicházení a odcházení návštěvníků a v kuřáckou plochu se proměnila část před vstuopem do klubu Mecca. Vše probíhalo pod dohledem bezpečnostní služby, což bylo publikem pozitivně přijato. Mohli jste tak trávit čas bez problémů na čerstvém vzduch, jak na parketu. V klubu bylo chvílemi velmi teplo!

 

Byl to opravdu pompézní a okouzlující pražský gay večer a jsme si jistí, že další OMG párty bude přinejmenším stejně dobrá a uvítá mnoho návštěvníků nejen z Prahy a České republiky, ale také ze zahraničí. Jsme gaymap.cz a jsme tu vždycky pro Vás!

 

Odkaz:

 

OMG na Facebook

Další

14 srpna 2017

České gay novinky

Mezipatra na Prague Pride

Mezipatra i letos připraví čtyřdenní program pod názvem Identita města, identita ve městě v rámci Prague Pride.
Centrem dění bude tentokrát Kampus Hybernská v Hybernské 4.
Diváky čeká každý večer projekce vybraného snímku a také přehlídka nejlepších kraťasů.
Těšit se mohou i na zajímavé diskuze s odborníky a queer edici hospodského kvízu.

 

Foto: Vizuály Mezipatra

 

Program:

 

Úterý / 19:00: Pub quiz
Úterý / 20:30: Best of Shorts 2015 – 2016
Středa / 19:00: Teplá Afrika
Středa / 20:30: Rána (Inxeba)
Čtvrtek / 19:00: Girls Just Wanna Have Fun
Čtvrtek / 20:30: Moje léto lásky (My Summer of Love)
Pátek / 19:00: Bez škatulek
Pátek / 20:30: Střed mého světa (Die Mitte der Welt)

 

Adresa: Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

 

QFF Mezipatra 2017
Praha 2. – 9. 11.
Brno 10. – 17. 11.

 

www.mezipatra.cz

Další

07 srpna 2017

České gay novinky

Prague Pride vs. Komiks

Komiks se již druhým rokem stává součástí  Prague Pride. Minulý ročník byl skvělý a tento rok chceme laťku posunout mnohem výš. Podle statistik je druhý srpnový týden jeden z nejteplejších v celém roce a v pátek 11.8. 2017 se o tom můžete sami přesvědčit v unikátních warehouse prostorách bývalého Face2Face na Štvanici. Máme pro Vás hodně laskominek.

 

 

 

 

Tím prvním je zahraniční host Fanstastic Man aka Mic Newman, který Vám  naservíruje skvělý mix disca a acid house music. Pro akci jako Prague Pride není lepšího hosta! Za Komiks team vystoupí djs Fatty M, Lumiere a Schwa, které doplní ve společném b2b setu Good Vibes crew (Ahonz, St Jacob, Daniel Gorge), Vik a Chicco. Program začne již v 17:00 venkovní akcí na krásném místě před Face2Face a hnedka vedle Vltavy. V 10pm se  přesuneme do útrob klubu, kde si vyberete ze dvou stagi a dalších tajných zákoutí a smajchlkabinetů. Nedílnou součástí samozřejmě budou i artové instalace a práce s prostorem F2F (site – specific) od předních českých umělců.

 

Info:

 

https://www.residentadvisor.net/event.aspx?997273

11/8/2017  5pm – 10am

Face2Face, Ostrov Štvanice

 

Další

03 srpna 2017

České gay novinky

Prague Pride 2017

Festival Prague Pride s gay, lesbickou, bisexuální a transgender tématikou (LGBT) se za uplynulých šest let stal významnou součástí pražského kulturního léta. Také letos otevře nová a tabuizovaná témata, vytvoří prostor pro setkání heterosexuální majority s LGBT komunitou a přiveze unikátní hosty ze zahraničí. Prague Pride se uskuteční od 7. do 13. srpna.

 

Tématem sedmého ročníku Prague Pride je tolerance a respekt. Z úst některých politiků i části veřejnosti opakovaně zaznívá, že gayové a lesby jsou u nás vesměs tolerováni a není tedy důvod festival pořádat. Prague Pride 2017 však chce poukázat na rozdíl mezi pouhou tolerancí a respektem. „Toleruji hlučně telefonující lidi v restauraci nebo nepříjemné pokladní v supermarketu. Toleruje se totiž něco, co je vlastně špatné, ale my pro to najdeme pochopení.

 

Na Prague Pride přijíždí ruská lesbická historička Irina Roldugina¸ která v sovětských archívech nedávno objevila dosud nepublikované spisy vedené na LGBT občany za éry Stalina. Na pozvání spolku LGBT věřících Logos ČR Prahu navštíví členka Generálního synodu anglikánské církve Jayne Ozanne, která se od svého coming outu v roce 2015 výrazně angažuje ve prospěch LGBT+ lidí v církvi.

 

Kompletní program Prague Pride 2017 najdete již dnes na www.praguepride.cz a také v mobilní aplikaci Convene od Thomson Reuters pro iOS a Android. Většina akcí Prague Pride je ZDARMA.

 

 

 

Prague Pride začíná zahajovacím koncertem v Pride Village na Střeleckém ostrově v pondělí 7. srpna. Speciálně upozorňujeme na pátek, kdy bude den zaměřený na tematiku HIV. Ve vesničce budou sestry věčné radosti, ale taky BelAmi boys. Hudební produkci zajistí Thom Artway. V rámci pátku proběhne také světová premiéra tanečního představení, které letos opět vzniká speciálně na objednávku Prague Pride.

 

Duhový průvod Prahou se uskuteční v sobotu 12. srpna a půjde již tradiční trasou z Václavského náměstí na Letnou.

 

Záštitu nad Prague Pride letos převzali ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jan Chvojka, primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová a radní pro kulturu a sousedské vztahy MČ Praha 7 Hana Třeštíková.

 

Odkazy:

Program
Program Pride Village

Další

21 července 2017

České gay novinky

Stánek gaymap.cz na Prague Pride

Dne 12. srpna se koná již tradiční duhový průvod v Praze, který končí jedinečnou událostí, kde si účastníci mohou odpočínout a také slavit až do pozdních večerních hodin. Jako vždy Vás bude bavit produkce na několika jevištích, které nabídnou hostům jak živá vystoupení, tak produkci DJs. Bude tu opravdu něco pro každého.

 
Zvláštní premiéru na této události bude mít také gaymap.cz, která zde bude mít poprvé svůj stánek. Můžete si zde zdarma vyzvednout nejen populární gay průvodce Prahou a Brnem, ale take další turistické zajímavosti z Prahy. V příjemném rozhovoru zde najdete mnoho zasvěcených tipů, jak si udělat návštěvu Prahy ještě příjemnější.

 
Navštivte nejen pestrý Pride průvod, ale také náš stánek. Určitě prožijete nezapomenutelný víkend v Praze! Těšíme se na setkání!

 

Fotky: FB – Prague Pride

Další

07 července 2017

České gay novinky

Nové vydání gaymap.cz je tady!

Tak je to konečně tady! Těší nás, že se s Vámi můžeme podělit o naše nového vydání průvodce gaymap.cz. Naším cílem je od začátku informovat gay turisty o eventech a událostech v LGBT scéně.  I v druhém vydání naleznete spoustu informací, přehled všech důležitých gay akcí.

 

Tentokrát jsme se mimo jiné zaměřili na léto a koupání v Praze a okolí. A protože gay život je i jinde než v Praze, rozšířili jsme průvodce o více podrobností z Brna a jeho klubové scény.

 

Praha, Brno prostě celá Česká republika obecně stojí za návštěvu, a každý gay návštěvník je zde vždy srdečně vítán. Pokud máte chuť navštívit slunečnou Prahu a dát si v ní studené pivo, objednejte si svou nejnovější verzi průvodce zdarma.

Další

30 června 2017

České gay novinky

Pioneer Prague párty: Dirty Dirty Dancing Vol 3

Dne 12. srpna, proběhne jedna z oficiálních párty Pioneer v rámci Prague Pride v underground stylu. Pioneer pořádá pro své stále i nové návštěvníky akce vždy na výjimečných místech v bunkrech či pod širým nebem, v univerzitních budovách, kontejnerech či populárních turistických místech jako je třeba Náplavka.

 

Pro tentokrát byla vybrána hala nákladového nádraží Žižkov. Mezi gay publikem Prahy a hipstery je párty vysoce v kurzu a to hlavně díky jedinečnému výběru kvalitní hudby.

 

Můžete se těšit na produkci Shaun J. Wright (Twirl Recordings / Ex-Hercules & Love Affair, Chicago, US), Alinka (Twirl Recordings / Panorama Bar, Berlin, DE) ,  Yeseter a Attitudes!

 

Očekávejte různorodou směs návštěvníků, která vyznává nekomerčnost, alternativitu a to počínaje designem, módou, hudbou, neobvyklými nápoji či pohyby při tanci.

 

Vstupenky:
250 CZK Předprodej na Goout.cz (https://goout.net/cs/listky/dirty-dirty-dancing-vol-3/jkgb/)
300 CZK Rezervace na Facebooku
350 CZK Na místě

 

Vystupující
Alinka https://soundcloud.com/aalinkaa
Shaun J. Wright https://soundcloud.com/shaunjwright
Attitudes! https://soundcloud.com/attitudes

 

Odkazy

http://www.praguepride.cz/
http://pioneerprague.tumblr.com/

Další

20 června 2017

České gay novinky

Praha: Travesti show na lodi

V sobotu 10. června to znovu propuklo. Přesně v 17 hodin vyplul parník Tyrš z oblíbené Náplavky umístěné v centru města s opravdu různorodou posádkou na palubě, na kterou čekalo několik nezapomenutelných hodin plných retro hudby, tance a unikátní show.

 

 

Pasažéři na vyprodaném parníku odpovídali každému procházejícímu na mnoha z mostů Vltavy jásotem a voláním. Také ostatní plující lodě nepřišly zkrátka. Po asi půl hodině plavby proti proudu řeky směrem k jihu se krajina změnila z městského panoráma do malebné přírody a říční krajiny. V tu chvíli odstartoval maraton plný žhavé zábavy s mnoha „dámami“, který bavil všechny pasažéry. Žádný z českých hitů a populárních písní českých umělců oblíbených mezi gay publikem nebyl vynechán. Pasažéři byli plní elánu a vitality, kterou podpořil také vynikající moderátor. Ozvučení nestíhalo, opravdu vše má své limity. S každou skladbou stoupala hladina alkoholu a zábava se lepšila každou minutou.

 

 

 

Po pěti hodinách vzrušující plavby a úchvatných scenérií se parník vrátil do doku. Každý návštěvník měl úsměv na tváři a všichni byli očividně šťastní a spokojení. Tato událost je opravdovou tradicí se stále větším počtem fanoušků.

Další

12 června 2017

České gay novinky

OMG Pride: Into The Wild

Oh My Gay je neodmyslitelnou součástí Prague Pride víkendu.  Stylová a sexy párty, na které nesmíte chybět. Tradičně se bude konat v klubu Mecca, tentokrát pod heslem „Into The Wild“

 

 

Můžete se těšit na hudební produkci španělského Dj Steven Redant a vybraných českých Top Djs. Sexy go go tanečníci, speciální dekorace dotvoří vizuální stránku této vyjímečné párty. Užijte si skvělou house music vycházející z vyjímečné aparatury. Staňte se součástí mezinárodní komunity a bavte se jako VIP ve všech třech patrech včetně  chill-outu, kde na Vás čeká nabídka speciálních drinků a hosté z celého světa.

 

Vstupné
190 CZK – Předprodej
290 CZK – Na místě
490 CZK – V.I.P. Předprodej
690 CZK – V.I.P. Na místě
Online rezervace: http://omgparty.cz/omgen/presale
Online VIP rezervace: https://www.mecca.cz/vip

 

Odkazy:
https://www.mecca.cz/ nebo http://omgparty.cz/omgen/Home

Další

09 června 2017

České gay novinky

Setkání medvědů v klubu Střelec

Jeden z medvědích klubů v Praze pořádá každý pátek večer setkání u piva v klubu Střelec. Všichni jsou zde srdečně zváni k posezení piva a povídání. Dozvíte se zde mnoho o pražském nočním životě a činnosti pražských medvědů obecně. Atmosféra je velmi přátelská a srdečná. Každý je vítán.

 

 

„Pražští medvědi“ organizují výlety v Praze a jeho blízkém okolí či výlety do jiných částí České republiky. Pokud se chce dozvědět více o tomto sdružení, pak navštivte níže uvedené internetové stránky:

 

http://www.facebook.com/PragueBears
http://www.praguebears.cz

 

Foto: Facebook – setkání v klubu Střelec

Další

29 května 2017

České gay novinky

FUN & RUN 2017 Praha – Stromovka

14. května se již po sedmé koná v pražské Stromovce běh proti homofobii a diskriminaci HIV+ lidí. Udělejte něco pro své zdraví a trochu si zasportujte. Nejde o žádný maraton – poběžíte pět nebo deset kilometrů, takže to určitě zvládnete.

 

Pokud poběžíte v nějakém originálním oblečku a tím ukážete svoji nebojácnost získáte parádní dárek. Závod je určený pro ženy, muže, děti a navíc i zvířata. Skoro pro všechny.

 

 

Lokace: Park Stromovka

Délka: 10 km, 5 km a dětský běh (100m)
Registrační stánek a start: Tiskárna na Vzduchu (Areál Výstaviště 67, 17000 Prague, Czech Republic)

 

Časový program akce:
09:00 otevření startovní kanceláře a možnost vyzvedávání startovních balíčků
10:30 ukončení registrace
11:00 START běžeckého závodu 10 km a 5 km
11:30 START dětského závodu
13:00 vyhlášení výsledků
13:30 doprovodný program – vystoupení QUEENIE – world Queen tribute band, rychlotesty HIV
15:00 ukončení

 

Součástí registračního balíčku je:
startovní číslo s čipem
občerstvení (láhev vody, ovoce)
kelímek zmrzliny Ben & Jerry’s
převlékárna a šatna
elektronický diplom

 

Více info zde

Další

11 května 2017

České gay novinky

Mr. Gay World 2017 – ČR a SR

Přiblížila se nám soutěž Mr. Gay World 2017 a rádi bychom Vás požádali o podporu  delegátů České a Slovenské republiky. Tentokrát se soutěž koná ve slunném Španělsku v Madridu a Las Palomas.

 

 

Českou republiku zastupuje 1. více GAYMAN a GAYMAN Internetu 2016 František Pešek a za Slovensko 2. vice GAYMAN 2016 Jaromír Šufr.

 

 

 

Co je potřeba udělat:

 

1. kliknout na video soutěžícího a dát mu palec nahoru

ČR: https://www.youtube.com/watch?v=5022aEigH-g
SR: https://www.youtube.com/watch?v=sh7dkIVyeRQ&t=2s

 

Hlasování je opravdu velmi snadné a věříme, že všichni rádi podpoříte naše Gaymany.

Další

11 dubna 2017

České gay novinky

Měsíc queer historie

Prahu a Brno čeká zajímavý duben z minulosti LGBTQIA. Společnost pro queer paměť ve spolupráci s Trans*parent, Proud a Charlie připravila na duben řadu akcí týkající se minulosti LGBTQIA lidí (= Lesbian, Gay, Bisexual, Transsexual, Queer, Intersex, Asexual). Cílem je představit historické a umělecké pohledy prostřednictvím zajímavých přednášek, filmových projektů, vycházek, diskuzí .

 

V dubnu roku 1931 vyšlo první číslo časopisu Hlas sexuální menšiny. „Chápeme jej jako symbolický mezník v pronikání LGBTQIA společenství do českého veřejného prostoru a zároveň jako ilustraci toho, že LGBTQIA historie je podstatně delší, než kam sahá paměť dnes žijících generací,“ doplňuje Barešová.

 

V programu se objevují i zahraniční hosté. V pátek 7. dubna přijede do Prahy a Brna maďarská režisérka Mária Takács, autorka filmu Zatajená léta, který se týká životů maďarských žen v dobách minulého režimu.

 

 

PROGRAM MĚSÍCE QUEER HISTORIE

 

Po stopách našich bab a dědů 2017

úterý 4. 4. 18.00 sraz Petrské námestí, Praha 1

Tradiční historicko-vlastivědná vycházka s výkladem historika Jana Seidla ve svém letošním ročníku zahajuje Měsíc queer historie. Putování povede podél hranice Starého a Nového města a dotkne se míst vážících se k nejrůznějším obdobím od konce 19. století do současnosti.

 

Zatajená léta (Eltitkolt évek, 2009)

pátek 7. 4. 18.30 kino Pilotů, Donská 19, Praha 10

sobota 8. 4. 17.30 kino Art, Cihlářská 19, Brno

Projekce oceňovaného dokumentárního filmu a diskuze s režisérkou a aktivistkou Máriou Takács. Ve snímku hovoří maďarské lesbické ženy o tom, jak se v dobách komunistického režimu vyrovnávaly se svou identitou.

 

Trans*parent: We’re Still Around

úterý 11. 4. 19.00 Centrum queer paměti, Na Strži 40, Praha 4

Diskuzní přednáška mapující historii trans* osob a hnutí. Tématem bude emancipace a (ne)viditelnost jak celospolečenská, tak i v rámci LGBTQIA* komunity.

 

Komentovaná prohlídka výstavy Tyršův sen

čtvrtek 20. 4. 19.00 Centrum queer paměti, Na Strži 40, Praha 4

Výstava zprostředkovává queer pohled na umění Sokola kolekcí 60 pohlednic ze sbírek SPQP. Převážně mužská sociabilita spolku prodchnutá bratrskou důvěrností produkovala atraktivní výjevy, které neunikly homoerotické pozornosti.

 

Plukovník Redl (Redl ezredes I-II., 1985)

úterý 25. 4. 17.30 kino Ponrepo, Bartolomějská 11, Praha 1

Alfred Redl byl vysoce postavený důstojník rakousko-uherské armády, který proslul jako jeden z nejslavnějších špiónů. Napínavý a dramatický příběh agenta tajícího homosexualitu inspiroval i jednoho z nejvýraznějších maďarských režisérů Istvána Szabó. Filmová projekce s lektorským úvodem.

 

Co je to „tradiční rodina“

středa 26. 4. 19.00 Etnosvět, Legerova 40, Praha 2

Panelová diskuze z cyklu Pod proudem. O čem vypovídá argumentace „tradiční rodinou“ – a má takový koncept v české realitě vůbec opodstatnění? Jakým vývojem prošla v historii instituce manželství?

 

Po stopách našich bab a dědů v Brně

čtvrtek 27. 4. 18.30 sraz na Pekařské ul. nad schody k Leitnerově ul., Brno

Pěší historicko-vlastivědná vycházka s výkladem historika Jana Seidla, pri níž se projdeme po místech v centru města, na kterých se odehrávala historie naší komunity v posledních sto letech. Výklad bude obohacen citáty z dobových pramenů.

 

Více informací na queerpamet.cz

 

Další

04 dubna 2017

České gay novinky

GAYMAN 2017

V únoru se uskutečnil v bratislavském clubu Apollon historicky první casting Gaymana na Slovensku. Zájem o finále byl vyjímečný, ale finále se zúčastní jen trojice mužů.

Ti se představí spolu s ostatními již tuto sobotu 25.03. 2017, kdy proběhne casting v ČR v pražském Piano Baru.

V SR se casting bude konat 22.04.2017 v klubu Shanghai ve Vrútkách.

 

Úřadující Gaymani se zúčastnili velkolepého Duhového plesu v Ostravě. Pořadatelem byl Marek Zlý (Gayman 2012) se svým manželem Jiřím. Hlavním hostem byla slovenská megastar Dara Rolins. Po castingu v dubnu finalisty čeká 4 denní soustředění v Rožnově pod Radhoštěm, kde je pro ně připraven pestrý program – Zorbing, Aqua Tubing, Minigolf, výlety, exkurze, trenažér býka…

 

 

 

Novinkou je znovu udělení licence na Mr. Gay World, které se bude konat ve Španělsku. Reprezentovat ČR bude František Pešek a SR Jaromír Šufr. Ten zastoupí Matěje Boroše, který musí v tento termín skládat absolventské zkoušky na konzervatoři. Matěj Boroš bude reprezentovat Slovensko společně s Františkem Peškem za ČR na Mr. Gay Europe 2017 ve Švédsku.

 

GAYMAN 2017 bude zvolen 16. 9. 2017 na pražských Vinohradech.

 

O celém průběhu této soutěže Vás budeme průběžně informovat a seznámíme Vás také s fotkami soutěžích. Máme se na co těšit.

 

Více info na www.igaymancs.eu

Další

21 února 2017

České gay novinky

To byla: OMG Love is Love

Dne 11. února, proběhla další OMG párty v kultovním klubu Mecca pod heslem Love is Love. Pro tento večer to byla opět TOP párty, kde chtěl být opravdu každý viděn. Jako vždy bylo vše dokonale připraveno na příjemný večer. Poté, co jsme opustili frontu u pokladny a uložili věci do šatny jsme se ponořili do světa plného krásných, sexy mužů.

 

 

Praha má opravdu mnoho co nabídnout! Ve vstupní části byla umístěna fotografická zeď, kde jste se mohli s polonahými mladíky vyfotografovat. Tradiční VIP prostor byl zcela zaplněn – což mělo bohužel za následek delší čekací doby na baru.

 

 

Dvě podlaží plné skvělé hudby a krásných gogo tanečníků probudilo v mnoha skryté fantazie. Mezinárodní návštěvnost byla bohatá jak se dalo očekávat. Atmosféru plnou lásky umocňovalo sladké občerstvení v podobě čerstvých ovocných plodů. Určitě stálo zato se zúčastnit a užít si tuto jedinečnou párty s mnoha skvělými lidmi.

 

Link:

 

OMG na Facebooku

Další

20 února 2017