Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Kluby - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Kluby

Friends Club

Taneční klub kousek od Národní třídy připravuje pro Vás každý den koktejl té pravé zábavy. Klub je oblíbený díky svým tradičním večerům jako je úterní karaoke s bláznivými moderátory, čtvrteční travesti show nebo více zábavnější tématické párty v pátek. Je oblíbený hlavně mezi mladším publikem nejen v gay komunitě.

Další

17 ledna 2017

Kluby

Lemon Music Club

Lemon Music Club je největší klub v Brně. Na dvou podlažích (taneční, Chill a R&B) s hudební produkcí. Klub je velmi populární a proto vždy poměrně hodně plný. Najdete zde nejen mladé taneční nadšence, ale i ostatní gay veřejnost. Každý je zde srdečně vítán.
Klub nabízí příjemnou atmosféru velmi moderního klubu jako v každé jiné velké metropoli. Chcete-li otočit noc v den, jste na správném místě. Určitě zde vždy zažijete něco nového. Aktuální program či více podrobných informací naleznete na Facebooku.

Další

28 února 2017

Kluby

Club Termax

Jeden z největších tanečních gay klubů na Vinohradské ulice v hlavní gay zóně.

 

Najdete zde dva bary s širokou nabídkou napojů, drinků nebo koktejlů.

Klub hraje moderní produkci různých hudebních žánrů, kde se můžete potkat s různorodým publikem.

Aktuální párty naleznete na facebooku.

 

Foto klubu je pouze názorné.

Další

28 února 2017

Kluby

Club Termix

Jeden z nejoblíbenějších barů a tanečních klubů nedaleko Vinohradské ulice v hlavní gay zóně.

 

Po příchodu si můžete odložit věci do šatny. V klubu najdete bar, taneční parket, chillout a darkroom.

Pořádají se tématické párty. Ve středu můžete zajít na české hity, čvrtek – karaoke, pátek a sobota – music night.

Přijdťe s přáteli na drink nebo koktejl do moderního a stylového prostředí. Club Termix navštěvuje zejména mladší a moderní publikum.

 

Foto klubu je pouze názorné.

Další

02 března 2017

Kluby

Freeek! Club

Klub se nachází v blízkosti centra a vyznačuje se jednou zvláštností: můžete v něm vypít vše co zvládnete! Tvoří jej dobře vybavená společenská místnost určená k organizaci privátních párty a přilehlý menší darkroom. K dispozici je i sprcha. Ve vstupném jsou zahrnuty všechny nápoje. Vše je potřeba předem zaplatit na internetových stránkách klubu. Pravidelně se zde konají páteční diskotéky, sobotní tématické párty nebo živá vystoupení a v neděle již od 19:00 naked párty!

Majitelé jsou současně zaměstnanci klubu a jsou vždy velmi milí. Organizují také aktivity mimo klub a podporují LGBT komunitu v Brně a získávají tak mnoho fanoušků.

Další

23 ledna 2018

Kluby

Klub bar Fiesta

Tradiční LGBT klub a bar přímo v centru Ostravy z více jak 35-letou tradicí. Bar je otevřen široké veřejnosti – tedy všem slušným lidem,  především z LGBT komunity. Ve středu a čtvrtek si můžete vychutnat přátelské posezení u sklenky dobrého pití, popřípadě si vytvořit soukromou párty dle vlastního scénáře. V pátek a sobotu se zde konají diskotéky, kde hrají známí Dj´s.

 

 

Bar nabízí akce na alko. nápoje a také na různé míchané drinky z vlastní produkce baru. Je možno zde uspořádat i velkolepé soukromé akce. V tomto klubu je možno zažít i pravidelné Travesti shou. Uspořádání baru je specifické tím, že má mnoho míst k sezení, které lze na přání hosta upravit.

 

Více o aktuálním programu najdete na facebooku.

Další

01 února 2018

Kluby

Klub bar Fiesta

Traditioneller LGBT-Club und Bar im Zentrum von Ostrava mit mehr als 35-jähriger Tradition. Mittwoch und Donnerstag ist es etwas ruhiger und du kannst dich bequem an der Bar unterhalten. Am Freitag und Samstag öffnet die zusätzliche Disko und es wird bis spät in die Nacht zu DJ Klängen getanzt und gefeiert.

 

Die Bar bietet alkoholische Getränke sowie verschiedene Mixgetränke aus eigener Produktion. Manchmal wird der Barbereich umgebaut und es finden Shows statt.

 

Aktuelles Programm findest du Facebook

Další

08 února 2018