VOAYER: výstava skutečných nahých mužů!

„Jak jinak oslavit Den svobody, než nahotou?“ říká o výstavě její autor. VOAYER: Výstava skutečných nahých mužů se uskuteční v historické budově, v prostoru Drive House, na ulici Rubešova 7 v Praze, kde několik měsíců bydlel také první prezident Československé republiky Tomáš Garrigue Masaryk. Petreje se pro tento prostor rozhodl, protože mu připomíná prostory, ve kterých byla úplně první Výstava nahých žen, kterou pořádal v Bratislavě.   O návštěvu této výstavy mají zájem především ženy. Během dvou výstavních dnů, kdy se každý den vystřídají jiní muži, si budou návštěvníci moci prohlédnout více než dvacet skutečných nahých mužů různého věku, postav a rozměrů. A tak, jako jejich „kolegyně“ na předchozích výstavách, i oni budou vystaveni v různých BDSM pozicích a doplňcích.   [caption id="attachment_2991" align="aligncenter" width="848"]Organizator Mario Petreje Mário Petreje[/caption]   Tak, jak tomu bylo na proběhlých výstavách nahých žen, některých mužů se budou moci návštěvníci i dotknout! Kapacita výstavy, která se uskuteční pouze ve dvou dnech, je však omezena. Vstupenky lze ještě stále zakoupit v předprodejní síti TicketPortal.   „Stačí prísť s otvorenou mysľou, bez očakávaní a o skutočne životný zážitok sa postaráme. Tešíme sa na všetkých, ktorí svoju, ako aj slobodu iných, prídu osláviť priamo na výstavu VOAYER,“ říká Mário Petreje, autor výstavy.   Více info: VOAYER   Datum konání: 17. - 18. listopadu

Úspěšná premiéra - Open Sea Cruise

První plavba LGBTI  Dreamlines a hotelu Axel měla na palubě více než 1 200 mezinárodních cestujících - o zábavu se starali mimo jiné RuPaul a Conchita. Více než 1 200 LGBTI hostů a jejich přátel slavilo lásku, svobodu, otevřenost a rozmanitost na první "Open Sea Cruise". Pod zářivým středomořským sluncem cestující z 57 zemí světa oslavovalo konec léta na lodi Pullmantura Zenith s úsměvem na tvářích.   [caption id="attachment_2981" align="aligncenter" width="848"]Dobra nalada na palube gay lodi Pěkní kluci a dobrá nálada po celý den[/caption]   Výletní portál Dreamlines a "hetero-friendly" hotelový řetězec Axel Hotels spojily své síly k vytvoření této půvabné plavby. Velké jeviště na palubě místo bazénu a divadlo,  z něhož byly  odstraněny všechny lavice, tak aby vytvořily prostor pro představení uznávaných mezinárodních hvězd a známých DJů.   Plavba queer středozemním mořem   Všechno začalo vystoupením Icona Pop v přístavu v Barceloně. Během dne nám Kazaky ukázal, jak dobře umí muži tančit na vysokých podpatcích. Loreen všechny bavil v Ajacci a Vengaboys v Toulonu. Eleni Foureira způsobila zemětřesení v Palámos. Na Ibize celá loď tančila pod taktovkou Dj. RuPaula. Akustické představení Conchity na zpáteční cestě do Barcelony bylo dokonalým závěrem plavby.   [caption id="attachment_2979" align="aligncenter" width="848"]Conchita na podiu Vystoupení Conchity[/caption]   Každý večer byl na jiné téma a provázela ho řada hvězdných představení: Abby, Lady Gaga, Madonna a Britney Spears uváděly publikum do varu. Množství Drag-Queens z celé Evropy předvedla svá vystoupení a bavila svým živým zpěvem a komediálním talentem. Hosteskou celé plavby byla Priscilla, která je námá z "Jackie O" v Mykonosu.   [caption id="attachment_2980" align="aligncenter" width="848"] Večerní program s DJs[/caption]   Recyklované kelímky a papírová brčka Open Sea Cruises dbala také na to, aby se zabránilo zbytečnému plastovému odpadu. 2 000 litrů gin-toniců a 1400 litrů drinků z vodky se vypilo z opakovaně použitelných šálků s papírovými brčky. 800 konfetových výbuchů, které udělaly plavbu ještě barevnější  bylo vyrobeno z obarvených úlomků rýžového papíru, které se snadno rozpustí v moři.   Předběžná registrace pro nadcházející Open Sea Cruise již započala a v současné době je se slevu 100 eur.   Fotografie: Dreamlines

19. ročníku queer filmového festivalu Mezipatra

19. ročník queer filmového festivalu Mezipatra se v Praze koná od 8. do 15. listopadu a v Brně od 16. do 23. listopadu. Po skončení festivalu proběhnou ozvěny v Olomouci. Tématem festivalu bude Mimo realitu.   „Oproti předchozím dvěma ročníkům, které se věnovaly širšímu společensko-kulturnímu kontextu, se ve výběru tématu vracíme zpátky k filmu. Respektive k jeho schopnosti zobrazit naše sny, touhy a skryté vize,” říká o letošním tématu Mezipater programová ředitelka festivalu Sandra Hezinová. „Snímky proto různým způsobem zkoumají svět fantazie, kde realitě často dochází dech.”   Jako zahajovací snímek Mezipater uvidíte coming-of-age drama L'Animale rakouské režisérky Kathariny Mückstein o mladé dívce Mati, která svůj čas tráví bezstarostnou jízdou na terénní motorce se svou klučičí partou. Výlučná pozice jediné dívky z party se však otřese v momentě, kdy se sblíží s outsiderkou, jež byla doposud terčem jejich šikany. Režisérka bude jednou z čestných hostů festivalu. Mezi další očekávané snímky patří  sociálně-kritické drama NeonBoy (Tinta Bruta). To v neonových obrazech představuje příběh mladého Pedra, který se za peníze svléká před webkamerou. Snímek byl oceněn cenou Teddy Award na letošním Berlinale. Festival také uvede belgické drama debutujícího režiséra Lukase Dhonta Dívka (Girl) oceněné prestižní cenou Queer Palm udělované v rámci MFF v Cannes.     I letos budeme diskutovat s odbornicemi a odborníky na aktuální témata týkající se LGBTQ+ komunity ve vršovické kavárně Patra. Dále se návštěvnice a návštěvníci Mezipater mohou těšit na zahajovací večírek Zvěřinec, kdy kavárnu kina Lucerna roztančí rytmy současného elektra i ověřených hitů v podání festivalových rezidentů DJs Urxins za podpory DJs Step By Step a Nevinnost, nebo sobotní party Fata Morgana v klubu Ankali. Hlavní hvězdou večera budou berlínští DJs Acado (dříve Techno Frühstück).   Pouze do 16. října si mohou divačky a diváci v Praze zakoupit výhodné festivalové permanentky v ceně 540 Kč na pokladnách kin Světozor, Lucerna a Pilotů nebo online na webu Lucerny a Světozoru .  V Brně jsou permanentky k dostání po celou dobu festivalu, a to v kinech Scala a NoArt. Díky permanentce získáte sedm lístků za cenu pěti. Ty budou platit ve všech kinech festivalu. Konkrétně v pražských kinech Lucerna, Světozor a Pilotů. V Brně pak již tradičně v kině Scala a prostoru NoArt.   QFF Mezipatra 2018 Praha 8. – 15. 11. Brno 16. – 23. 11.   Doporučené taxi: Liftago  

Dragqueens v tříčtvrtečním taktu

Vídeňský valčík zde není jen pro heterosexuály. Vídeň nabízí spoustu kouzelné zábavy také pro LGBTI tanečníky - přinášíme informace k nejdůležitější události příštího roku. Duhový ples se uvedl jako klasický vídeňský ples pro LGBTI nyní pevně umístěn v kalendáři města. V příštím roce proběhne jeho již 22. ročník. V hotelu Parkhotel Schönbrunn se tradičně pořádá 26. ledna a začne polonézou. Zatančíte si zde také třeba valčík, foxtrot či divokou sambu. Můžete se těšit také na diskotéku, duhové casino či živá vystoupení různých umělců.   [caption id="attachment_2905" align="aligncenter" width="848"] 22. ročník vídeňského duhového plesu.  (Foto: HOSI Wien / Martin Zigler)[/caption]   Není tajemství, že také Kreativball je již týdny před svým začátkem dávno vyprodaný. Jedná se o alternativní ples LGBTI lidí a jejich přátel. Proběhne v roce 2019 1. a 2. února. Tentokrát s mottem "Pod duhou".   Miss Candy konkuruje Opernball   28. února u příležitosti Opernballu ve státní vídeňské opeře  si zatančíme v tříčtvrtečním taktu jedinečný valčík a to současně s Miss Candys Rosenball. Nejslavnější vídeňská dragqueen Vám předvede svou brilantní show. Taneční parket bude plný až do ranních hodin.   Největším vrcholem vídeňských LGBTI akcí bude v příštím roce EuroPride, který se koná již podruhé v hlavním městě Rakouska Vídni. Od 1. do 16. června proběhne mnoho diskusí a kulturních akcí, stejně jako večírků a Vídeň se tak stane na pár dní centrem evropské LGBTI komunity. Na tuto událost přijede více než milion návštěvníků.

Friends Club

Top Locals

But bar

BUT bar se nachází v centru Brna. Majitelé chtěli nastavit nové standardy pro brněnské publikum a i trochu přiblížit španělskou kulturu i gastronomii (jeden z majitelů je Španěl).
Moderní a stylové prostředí láká vybrat si například z opravdu široké nabídky moravských a španělských vín, která můžete doprovodit jednoduchými španělskými tapas a nebo si vybrat ze skvělé nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů či míchaných drinků.

 
Bar organizuje večery s výhodnou nabídkou vín, ginů, rumů, ale připravuje i různé tématické večery.
Je velmi populární a navštěvuje ho různorodé publikum. Určitě zde zažijete velice příjemný večer v moderním designu s nádechem Španělska.

Čtěte více

01 března 2017

Dave´s club

Dave´s club je bar v centru Brna. Nabízí skvělou relaxaci po práci a zábavu o víkendech v pohodlném prostředí s přátelskou obsluhou.

 

Klub pravidelně připravuje zajímavé akce. Příjemná a dobře naladěná obsluha Vám vždy nabídne široký sortiment kvalitních drinků a skvělého piva. V příjemném prostředí se můžete seznámit, popovídat si, pobavit se a zůstat až do rána nebo vyrazit do nočního Brna. Vítáni jsou všichni bez rozdílu věku, pohlaví či sexuální orientace.

 

 

Čtěte více

03 února 2017

Saints bar

Moderní, stylový gay bar s britským nádechem, bohatou nabídkou vynikajících míchaných koktejlů a drinků.

 

Zažijte dotek luxusu v královské atmosféře s profesionálními barmany. Ideální start pro Váš distingovaný večer.

Čtěte více

11 ledna 2017