Petice za manželství pro všechny - 68 000 podpisů

Před půl rokem došlo ke spuštění petice za manželství pro všechny a rozhodlo se, že do 1. máje nasbírají 50 000 podpisů.  Teď máme pro Vás opravdu skvělou zprávu: s Vaší pomocí se tohle číslo s přehledem překonalo. Dohromady se k dnešnímu dni nasbíralo 68 000 podpisů! Každý podpis se počítá – i ten Váš. I Vám patří obrovský dík za podporu petiční kampaně.   A co teď bude dál?   Hodně práce s jasným cílem – prosadit v Česku změnu zákona, díky které se manželství skutečně otevře i gay a lesbickým párům. Bez Vaší podpory se to neobejde! Věříme, že myšlence zachováte přízeň a že budete kampaň podporovat i nadále. Třeba tak, že oslovíte svého poslance nebo poslankyni.

Polský Pride rovnosti 2018

V sobotu 9. června projde ulicemi Varšavy průvod Rovnosti a zúčastní se ho všichni co chtějí, aby Polsko bylo více otevřené a hlavně tolerantnější.  Duhový den začne již ve 12:00 hodin před palácem Kultury a vědy, kde bude umístěna pride village. Zde také najdete zástupce různých organizací, stánky s občerstvením a chill-out, kde budete moci relaxovat před průvodem.   V 15:00 hodin vyrazí duhový průvod za zvuku hudby ulicemi Varšavy. Začátek a konec průvodu je na stejném místě, tedy před palácem Kultury a vědy.   Po průvodu je připravený bohatý program plný koncertů a různých uměleckých vystoupení. Konkrétní informace k programu naleznete na webu. Konec je naplánován na 23:00 hodinu a pak bude dále možnost pokračovat např. do klubu Jasna 1, který se po dobu Pridu spojil s klubem Metropolis a nabídnou tak tři parkety plné taneční hudby. Každý si zde najde jistě něco pro sebe.   Více na webu a FB: Pride FB Web Parada Rownosci

EuroPride 2018: Stockholm a Göteborg

V letošním roce hostí Švédsko EuroPride, který se poprvé uskuteční postupně ve dvou městech. EuroPride oslavíme ve: Stockholmu a Göteborgu. Pod heslem "Dvě města, jedna země - Pro sjednocenou Evropu otevřenou světu" budou obě města plná duhových vlajek.     [caption id="attachment_2389" align="aligncenter" width="848"] Velvyslanectví na Stockholm Pride: "To je láska" (Foto: Jon Åslund / flickr)[/caption]     Ve Stockholmu festival proběhne od 27. července do 5. srpna. Nejdůležitější část festivalu proběhne od 1. do 4. srpna v parku EuroPride a vyvrcholí 4. srpna. Pak bude festival pokračovat v Göteborgu od 14. do 19. srpna 2018 a průvod zde proběhne 18. srpna. Podrobný program pro Stockholm a Göteborg bude oznámen v květnu nebo červnu.   Připojeno ke kulturnímu festivalu "Kulturkalaset" v Göteborgu   V Göteborgu se současně s EuroPridem bude konat také velký kulturní festival "Kulturkalaset", který plánuje až 1 300 různých vystoupení. Další velký plus je, že EuroPride Park a EuroPride dům bude v Göteborgu v letošním roce pro všechny zcela zdarma. Vstupenky na Stockholm lze již rezervovat prostřednictvím Webu EuroPride 2018.     [caption id="attachment_2390" align="aligncenter" width="848"] Gay Pride Stockholm foto: gaytimes.co.uk[/caption]     Obě města i celé Švédsko mají v současné době důvod k oslavám: Spolu s Kanadou je Švédsko v novém Spartacusu v seznamu cestovatelských destinací přátelských k LGBT komunitě. Fakt, který se projeví i v pojetí EuroPride 2018 ve Stockholmu a Göteborgu. Oficiální PrideSong "Stop in the love of love" od švédské popové skupiny Alcazar bude vydán na jaře jako speciální remix.     EuroPride 2019 ve Vídni   Pokud se nemůžete letos na EuroPride dostavit, naplánujte si určitě pro rok 2019 návštěvu Vídně. V roce 2019 je Vídeň oficiálním organizátorem EuroPridu. V rámci EuroPride jsou před námi dvě jubilea. První je 50. výročí policejních útoků při nepokojích v New Yorku v červnu 1969 a druhým jesou 40. narozeniny organizace HOSI Vienna, která pořádá každoroční duhový průvod na Ringstrasse a to již od roku 2003.   Odkaz: Web EuroPride 2018   Fotky: Bohlin Lars - Gay Pride Stockholm

Vídeň plná Circusu

Největší párty pro gaye organizovaná v Rakousku nás opět pozvala na další párty maratón. V pátek proběhl oficiální start v gay disco klubu  Why Not v srdci Vídně. Zde hosté nebo ještě lépe cestující letecké společnosti Circus vše započali a na třech tanečních parketech se slavilo až do druhého dne. Občas došlo k turbulencím, které byly, ale zcela záměrně vyvolané, a pak bylo možno za světel baterek sledovat sexy tanečníky, ve svém okolí, pouze v kuželu světla na zamlženém parketu. Mnoho lidí si tento večer bude pamatovat jako velmi vydařený večírek.   [caption id="attachment_2498" align="aligncenter" width="848"] Why Not - Pátek[/caption]   Sobota byla však plně v režii letecké společnosti Circus! Úžasně umístěná Arény ve východní části Vídně, kapitánka Tamara Mascara se svou sexy drag leteckou posádkou nás pozvala na nezapomenutelný večírek, vysoko do mraků, s nebeskou hudbou a sexy gogo tanečníky.   U vstupu jsme se skoro nezdrželi a pokračovali rychle do šatny, kde jsme si odložili a mohli pokračovat za zábavou. Vedle hlavního tanečního parketu se nacházely ještě další dvě stage a tradičně také chillout. V aréně byla také ve stáncích nabídka občerstvení. Všichni hosté byli po celou dobu velmi dobře baveni posádkou kapitánky Tamary Mascara. Dle našich odhadů bylo na párty zhruba 2000 bavících se návštěvníků.   [caption id="attachment_2499" align="aligncenter" width="848"] Circus taneční parket: Jeden z mnoha![/caption]     V 1:30 ráno kapitánka Tamara předvedla všem pasažérům skvělou fulminanten Show na "soundtrack" Britney Spears Toxic. Představila své hvězdné hvězdy, DJane Ana Paula, který speciálně přiletěl z Brazílie. Krásní a velmi spoře odění gogo tanečníci rozjeli párty naplno.   Na alternativním tanečním parketu, který byl umístěný naproti hlavního parketu, uváděl tanečníky do varu Charlet Crackhouse z Berlína a DJ Alessandrio Caruso. Arénu rozeznívaly beaty tvrdého techna.   [caption id="attachment_2487" align="aligncenter" width="848"] Circus Show[/caption]   Pokud Vám byl tento nádherný výlet do ráje  příliš malo, pak jste mohli pokračovat na oficiální party v sauně Kaiserbründl v centru města až do nedělního poledne.   Celkově můžeme s klidným svědomím říct, že jsme prožili dokonalý queer víkend ve městě císařů a to je také důvod, proč se již dnes těšíme na 16. června 2018, kdy se pořádá další The Circus párty  v rámci Rainbow Pridu, tentokrát pod heslem  Colours.  My v gaymap.cz jsme přesvědčeni, že i tentokrát Circus splní naše očekávání.   Odkazy: Homepage Circus Video - Show

Club Termax

Top Locals

Café bar FLIRT

Gay club přímo v srdci historického centra Prahy. Nabízí velkou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, moderní prostory, hudby všech stylů a skvělé místo k pobavení. Klub je rozdělen na dvě patra – kavárnu a klub. V prvním patře je kavárna nabízející příjemné prostředí pro posezení s přáteli u dobrého pití a občerstvení.

 

Pod kavárnou je klub, kde je druhý bar a taneční parket. O nezapomenutelný zážitek se postarají skvělí DJs, kteří Vám namixují pořádný kus zábavy pokaždé v jiném stylu hudby (pop – elektro – house –  deephouse – oldies).

 

V klubu jsou vítáni všichni bez rozdílu pohlaví, orientace, věku či národnosti.

Čtěte více

08 února 2017

Teplárna

Moto Teplárny je: „Vezměte kamaráda za ruku a přijďte.“ Podpořte tuto alternativní kavárnu oblíbenou hlavně mezi mladým publikem a studenty. Kavárna se nachází kousek od centra v suterénních prostorách. Pro alternativní publikum je i přizpůsobena nabídka nápojů a ostatních produktů jako např.: nabídkou piv z malých pivovarů, které se pravidelně mění, ovocných šťáv, vín a nealkoholických nápojů.

 

Kavárna Teplárna je ideální místo pro zastavení po náročném dni, kde můžete v příjemném prostředí – si třeba zahrát nějaké stolní hry a tak načerpáte nové síly.

 

Vrcholem je výzdoba v prostorách toalet, kde najdete mnoho unikátních nástěnných maleb a rčení.

Čtěte více

28 února 2017

David Gay Sauna

Tradiční sauna a pára s individuálním přístupem k zákazníkovi.

 

Útulný bar s bohatou nabídkou nápojů, free wifi a příjemná obsluha Vám garantuje pohodové posezení. Videoprojekce v relaxačních prostorách Vám zpestří Vaši návštěvu.

Čtěte více

17 ledna 2017