Na kolech s Bed & Bike Prachatice

Horkou novinkou jsou apartmány Bed & Bike Prachatice umístěné v historických domech na náměstí, v Křišťanově a Horní ulici. Ubytování má unikátní přidanou hodnotu. Kde se vám stane, že v rámci svého pobytu máte zdarma zapůjčení špičkových elektrokol Trek a Cannondale?

 

Základem konceptu je ubytování v apartmánech hotelového typu, kde vám rozhodně nebude nic chybět, ba právě naopak. Dvoulůžková studia, jednopodlažní a mezonetové apartmány jsou plně vybaveny kuchyňským koutem s elektrospotřebiči, včetně kávovaru, pračky se sušičkou, troubou s mikrovlnkou a ledničkou plnou lokálních surovin k snídani. Ideální hnízdečko lásky pro Vás a vašeho partnera.

 

Na kolech po širém okolí

 

Po příjezdu obdržíte seznam okružních tras, ze kterých si vyberete podle času, délky a náročnosti ty, které se vám zalíbí. Pak už jen stačí se převléknout do cyklistického a v přilehlém Best Bikes shopu si společně se zkušeným servisním technikem vybrat luxusní celoodpružené elektrokolo. Technik vám nastaví sedlo, vysvětlí, jak funguje navigační systém Garmin, projede s vámi krátkou zkušební jízdu a vy pak můžete vyrazit za zážitky. Pro ty, kdo jižní Čechy příliš neznají, je vhodná trasa Prachatice – Hluboká nebo Prachatice – Český Krumlov. Na obou místech má Bed & Bike vlastní cyklošatny, kde si kola uložíte a elektrokola nabijete. Sportovní zážitek tak spojíte s kulturním a prohlédnete si krásné české památky. Že můžete být po jízdě zpocení? Nevadí, šatny mají sprchu i ručníky. Že si netroufnete na 45 km zpět do Prachatic? Nevadí, stačí dát včas vědět a Bed & Bike pro vás i vaše kola dojede mikrobusem.

 

V Bed & Bike Prachatice určitě objevíte něco nového! I kdyby to měla být jen premiéra na luxusním elektrokole po šumavských lesních a lučních stezkách.

 

Rezervace:

E-mail: info@bbprachatice.cz

Tel: +420 602 572 840

Londýnský barbershop po česku

Vedle nový otvor