Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
badewanne podruhé v Patrech - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

badewanne podruhé v Patrech

Praha

16. září 2018 proběhne už podruhé v kavárně a queer komunitním centru Patra prodejní akce badewanne a nabídne především výběr oblečení z druhé ruky – na gender se tady nehledí. „ Sekce pro holky a pro kluky u nich nenajdete, sami je považují za přežitek. „Nezajímají nás nálepky, ale styl,“ říkají pořadatelé.

 

Ikonické kousky z vlastních šatníků nabídnou i Daniela a Jana z blogu Vývařovna, třpytky a nalepovací kamínky na tělo zajistí theglitters.cz. V novém outfitu a s originálním líčením se návštěvníci a návštěvnice můžou nechat zvěčnit na Instax v tematickém fotokoutku. Odejít ovšem můžou i s trvalejší ozdobou: se strojkem a jehlami budou v Patrech připravené tatérky Holka z Malovanky a Dena P.ink. Cena jednoho tetování bude začínat na 500 korunách, termín je možné rezervovat dopředu na facebookové události nebo na místě.

 

badewanne by se neobešla bez drag queens. Speciální drink bude na horním baru míchat rezidentka Pater Karen McLaren , za DJský pult se postaví Miss Carriage. Večer ji pak s elektronickým setem vystřídá DJ xhatum. Domácí dobroty – slané i sladké – i tentokrát napeče a navaří Anna Kušičková. Jako bonus můžou příchozí ochutnat vyhlášené buchty od Daniely z Vývařovny. Domů si mohou odnést také pokojovou rostlinu od Rostlinářství a pohlednici, stojánek na tyčinky ve tvaru vulvy nebo zbrusu nové samolepky od ilustrátorky a šéfredaktorky Kink.cz Anny Wim.

 

badewanne
16. září 2018
11:00 – 19:00
2. patro kavárny Patra

 

Facebook: facebook.com/badewannecz

Pozvánka od Jsme fér a Divadla Ungelt – představení Skořápka

Další událost