Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Duhový ples 2018 Ostrava - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Duhový ples 2018 Ostrava

Ostrava

Ples tohoto charakteru je ojedinělou akcí nejen v rámci České republiky, ale také v sousedním Polsku a Slovensku. O její výjimečnosti svědčí i fakt, že každoročně tuto akci navštěvuje řada hostů z celé ČR, rovněž ze sousedního Slovenska či Polska a není výjimkou, že se zde objeví i hosté z Německa či jiných evropských zemí, jako třeba letos i ze Švýcarska“, například Mr.Gay Universe Marco Tornese, říká Marek Zlý, organizátor Duhového plesu.

 

Duhový ples je svým charakterem a vysokou úrovní programu a nabízených služeb velmi pozitivně společensky hodnocen a pravidelně jej navštěvují skupiny lidí z řad podnikatelské, politické a významné společenské sféry.
Nad 8. ročníkem, který se letos uskutečnil v sobotu 10.  března převzal záštitu hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. Za zmíňku také stojí, že mezi dalšími významnými představiteli České republiky, kteří v uplynulých ročnících poctili převzetím záštity nad Duhovým plesem se řadí ministryně Karla Šlechtová či Džamila Stehlíková. Svou přízeň rovněž projevuje i policejní prezident generálmajor Tomáš Tuhý, který je společně se svou partnerkou téměř pravidelným hostem plesu.

 

Každý rok organizátoři plesu pečlivě zvažují program, tak aby zaujal všechny zúčastněné, výběr nabízeného menu, kde nesmí chybět „duhový dezert“ či ceny v tombole. Samotná příprava pak zabírá desítky hodin mravenčí práce, která zatím vždy byla oceněna spokojeností hostů plesu, ale i obsluhujícího personálu.

 

V letošním roce se opět, jako každý rok, starala o zábavu v průběhu celého večera skupina Rivieras Show Band a DJ Berry. Hlavním hostem večera pak byl Kamil Střihavka, kterého svými skvělými pěveckými výkony v průběhu večera doplnily také sólistka Hudby Hradní stráže a Policie ČR Gabriela Urbánková a ostravská rocková zpěvačka Tanja.

 

9. ročník Reprezentačního Duhového plesu se uskuteční v sobotu 9. března 2019 opět v Clarion Congress Hotel Ostrava a již nyní začali organizátoři plesu připravovat jeho program.

 

Duhový ples má své kořeny v Ostravě, kde i nadále zůstane a jeho organizátoři jsou na to náležitě hrdi.
Více o duhovém plese

Bigger – Men Only Clubbing – párty pro chlapy

Další událost