Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Gayman 2018 je Matěj Nebúrka - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Gayman 2018 je Matěj Nebúrka

Ostrava

V sobotu 27.10, se v Ostravském clubu Fabric konal již 17. ročník národní soutěže GAYMAN. Letos se finále zúčastnilo 6 finalistů.  “ Mělo jich být původně 7, ale Marek Černín nedorazil. I přesto finále bylo a proběhlo“. řekl Marian Kajzer, prezident soutěže.
Vítězem se stal Matěj Nebúrka ze Zlatých Hor. Ten také získal tituly GAYMAN Internetu a Charity. Na druhém místě skončil Lukáš Krajčo z Prahy a třetí příčku společně s titulem Gayman Sympatie obsadil Adam Dominík Wolf z Benátek Nad Jizerou. Finalisté prošli čtyřmi disciplínami. První disciplínou byla přehlídka pracovních oděvů. Druhou byla přehlídka spodního prádla od DMX Gear. Po přestávce, kdy si diváci mohli zakoupit lístky do „Losovačky“ a vyhrát z mnoha cen, jenž převýšili hodnotu 5000 korun, následovaly „Otázky“ a Volná disciplína. V té nejvíce zazářil celkový vítěz Matěj Nebúrka, ač mu na paty šlapal druhý Lukáš Krajčo.

 

Gayman 2018 Matěj Nebůrka

Matěj Nebůrka

 

Slavnostní večer  navštívilo také několik VIP osobností, jako Miroslav Hlavatý (bývalý ředitel Domu světla), manželé Zlí, či 3. více MISS ČR Daniela Francová. Mezi hosty byl i Petr Hanzlík, dlouholetý aktivista v boji proti AIDS, který společně s Mirkem Hlavatým zajistili kondomy zdarma. Cenu za celoživotní přínos LGBT komunitě „Duhový Anděl 2018“ si odnesla travesti umělkyně Nadja Mini. Ta letošní finále také moderovala. Novinkou byla pro diváky výměna partnera Nadji. Tím se stal moderátor Vlasta Vébr.

 

Za gaymap.cz vítězi srdečně gratulujeme a už nyní se těšíme na příští ročník soutěže Gayman.

 

Více info na Facebooku.

VOAYER: výstava skutečných nahých mužů!

Další událost