Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
GAYMAN 2018 – víme co se chystá! - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

GAYMAN 2018 – víme co se chystá!

Praha

17.ročník soutěže GAYMAN pokračuje a překvapuje čím dál tím více. Nutno říci, že velmi příjemně. Spousty novinek, a hlavně spousty cen nejen pro samotného vítěze.

 

Castingová kola končí 12. května v pražském Piano baru od 11 hodin. Casting bude ukončen ve 14 hodin, kdy si budou vzájemně představeni všichni finalisté. Ty pak čeká focení z něhož vzejdou fotografie, díky nímž budeme moci opět volit Gaymana Internetu. Letos se focení ujali hned tři fotografové.

 

Všechny finalisty kompletně čeká večerní představení veřejnosti na velké castingové show v Piano baru.

Gayman letos láká na velmi zajímavé ceny mezi které patří poukazy do estetické kliniky, kosmetika, hodinky, elektronika, kávovar, spodní prádl a mnoho dalšího. Vítěz pak bude reprezentovat na mezinárodních soutěžích.

 

Úřadující Gayman Lukáš Grečko odlétá již v květnu do Jihoafrické republiky na Mr. Gay World 2018 a v srpnu do Polska na Mr. Gay Europe 2018.

 

Podle Mr. Gay Universe 2017, 3. vice Mr. Gay World 2017 a Mr. Gay Švýcarska Marca Torneseho patří Lukáš rozhodně do TOP 10, ne-li do TOP 5.

 

Letošní finalisté si také letos užijí soustředění. To proběhne v létě v Moravskoslezském kraji. Samotné finále je naplánováno na září do Ostravy, kam se Gayman vrací po dlouhých 19 letech. Tenkrát byl mezi finalisty také nynější šéf soutěže Marian Kajzer.

 

Přihlášky stále běží – více informací naleznete na www.igaymancs.eu

Petice za manželství pro všechny – 68 000 podpisů

Další událost