Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
GAYMAN 2017 - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

GAYMAN 2017

Praha

V únoru se uskutečnil v bratislavském clubu Apollon historicky první casting Gaymana na Slovensku. Zájem o finále byl vyjímečný, ale finále se zúčastní jen trojice mužů.

Ti se představí spolu s ostatními již tuto sobotu 25.03. 2017, kdy proběhne casting v ČR v pražském Piano Baru.

V SR se casting bude konat 22.04.2017 v klubu Shanghai ve Vrútkách.

 

Úřadující Gaymani se zúčastnili velkolepého Duhového plesu v Ostravě. Pořadatelem byl Marek Zlý (Gayman 2012) se svým manželem Jiřím. Hlavním hostem byla slovenská megastar Dara Rolins. Po castingu v dubnu finalisty čeká 4 denní soustředění v Rožnově pod Radhoštěm, kde je pro ně připraven pestrý program – Zorbing, Aqua Tubing, Minigolf, výlety, exkurze, trenažér býka…

 

 

 

Novinkou je znovu udělení licence na Mr. Gay World, které se bude konat ve Španělsku. Reprezentovat ČR bude František Pešek a SR Jaromír Šufr. Ten zastoupí Matěje Boroše, který musí v tento termín skládat absolventské zkoušky na konzervatoři. Matěj Boroš bude reprezentovat Slovensko společně s Františkem Peškem za ČR na Mr. Gay Europe 2017 ve Švédsku.

 

GAYMAN 2017 bude zvolen 16. 9. 2017 na pražských Vinohradech.

 

O celém průběhu této soutěže Vás budeme průběžně informovat a seznámíme Vás také s fotkami soutěžích. Máme se na co těšit.

 

Více info na www.igaymancs.eu

Měsíc queer historie

Další událost