Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
OMG - Into The Wild - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

OMG – Into The Wild

Klub Mecca otevřel o víkendu brány festivalu Prague Pride 2017 a nabídl grandiózní párty opravdu na plný plyn. Párty proběhla pod heslem „Into the Wild“ v prostředí krásných svalovců z džungle a peřím ozdobených amazonek. Při teplotách a klimatických podmínkách jako v nejhlubším jihoamerickém pralese lidé tančili a užívali si extatické basy z produkce špičkových DJs z domova i ze zahraničí. Atraktivní GoGo tanečnice předvedly dokonalou show a pořádně nažhavili návštěvníky.

 

Opět můžeme s klidným svědomím říct, že OMG byla skvěle připravena a ani na vstupu či u baru nebyly žádné fronty. Každý návštěvník byl dobře obsloužen, a tak si mohl užít tuto mimořádnou párty celou noc naplno.

 

Foto: Taneční parket klubu Mecca

 

Vzhledem k novému protikuřáckému zákonu docházelo ke stálému přicházení a odcházení návštěvníků a v kuřáckou plochu se proměnila část před vstuopem do klubu Mecca. Vše probíhalo pod dohledem bezpečnostní služby, což bylo publikem pozitivně přijato. Mohli jste tak trávit čas bez problémů na čerstvém vzduch, jak na parketu. V klubu bylo chvílemi velmi teplo!

 

Byl to opravdu pompézní a okouzlující pražský gay večer a jsme si jistí, že další OMG párty bude přinejmenším stejně dobrá a uvítá mnoho návštěvníků nejen z Prahy a České republiky, ale také ze zahraničí. Jsme gaymap.cz a jsme tu vždycky pro Vás!

 

Odkaz:

 

OMG na Facebook

Prague Pride 2017

Další událost