Praha: Travesti show na lodi

Praha

V sobotu 10. června to znovu propuklo. Přesně v 17 hodin vyplul parník Tyrš z oblíbené Náplavky umístěné v centru města s opravdu různorodou posádkou na palubě, na kterou čekalo několik nezapomenutelných hodin plných retro hudby, tance a unikátní show.

 

 

Pasažéři na vyprodaném parníku odpovídali každému procházejícímu na mnoha z mostů Vltavy jásotem a voláním. Také ostatní plující lodě nepřišly zkrátka. Po asi půl hodině plavby proti proudu řeky směrem k jihu se krajina změnila z městského panoráma do malebné přírody a říční krajiny. V tu chvíli odstartoval maraton plný žhavé zábavy s mnoha „dámami“, který bavil všechny pasažéry. Žádný z českých hitů a populárních písní českých umělců oblíbených mezi gay publikem nebyl vynechán. Pasažéři byli plní elánu a vitality, kterou podpořil také vynikající moderátor. Ozvučení nestíhalo, opravdu vše má své limity. S každou skladbou stoupala hladina alkoholu a zábava se lepšila každou minutou.

 

 

 

Po pěti hodinách vzrušující plavby a úchvatných scenérií se parník vrátil do doku. Každý návštěvník měl úsměv na tváři a všichni byli očividně šťastní a spokojení. Tato událost je opravdovou tradicí se stále větším počtem fanoušků.

Pioneer Prague párty: Dirty Dirty Dancing Vol 3

Další událost