Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Prohlédněte si pamětihodnosti Prahy - segway - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Prohlédněte si pamětihodnosti Prahy – segway

Praha

Praha se dá projít s průvodcem, můžete si objednat prohlídku města v autobuse či lodí. Nejzábavnější je však zkusit nějaké elektrické vozítko. Segway tour, tour na elektro kole,  nebo tour na elektrokoloběžce  hýbe Prahou.
Různé druhy průvodcovaných prohlídek pokrývají široké centrum Prahy. Segway tour, projížďka na elektro kole,  nebo projížďka na elektrokoloběžce  hýbe Prahou.
Jelikož je Segway je v centru Prahy zakázaný, na segway si prohlídnete bezprostřední okolí historické Prahy. Navštívíte Petřínskou rozhlednu, dva nejstarší pražské kláštery, Břevnovský a Strahovský klášter, největší atletický stadion Evropy: Strahovský stadion a krásný park Ladronku.

 

 

Park Ladronka během Segway tour

 

Na elektrokolech se pak můžete vydat na téměř dvacetikilometrovou projížďku, která Vám ukáže Prahu očima místních. Navštívíte místa kam chodí Pražané relaxovat a bavit se, kam chodí milenci na romantické procházky, popřípadě, kam se jdou opít. Uvidíte pražské pamětihodnost, které nejsou obléhané turistickými skupinami a možná proto jsou ještě zajímavější. Mluvím tu o Žižkovském vysílači, Vyšehradu, nebo Riegrových sadech s venkovní pivnicí.
Osvědčená agentura nabízející Prag tours i pronájem různých druhů elektro vozítek je Segway experience. Má kancelář v centru historické Prahy, pár metrů od Karlova Mostu. Vzhledem k tomu, že majitel je gay, kromě nároků na znalost jazyka a historie města svých průvodců, klade důraz i na jejich vzhled. Můžete mít jistotu, že budete v příjemné společnosti a ještě se toho mnoho dozvíte o historii Prahy a současném nočním životě. Na požádání dostanete i gay mapu s vyznačenými nejlepšími gay podniky v Praze.  Jelikož v budově sídlí i infocentrum, když bude třeba, dají vám informace o pražských gay hotelech, popřípadě jiných tipech v Praze. Ještě nevíte co dělat v Praze? Vyberte si z široké nabídky segway tours!

 

Pozvánka na Pilsen Pride 2018

Další událost