Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Vánoční badewanne - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Vánoční badewanne

Praha

Oblečení, doplňky a knihy z druhé ruky, dárky nejen s queer tematikou, tetování i sváteční dobroty nabídne třetí edice pop-up akce badewanne. Předvánoční vydání je naplánované na neděli 16. prosince. „Kapra ve vaně nemáme, oddělení pro holky a pro kluky už vůbec ne. Nezajímají nás nálepky, ale styl,“ říkají pořadatelé.

 
Už podruhé do svých skříní sáhnou Daniela a Jana z blogu Vývařovna, tentokrát se k nim připojí také módní blogerka Pavlína Jágrová. Kromě širokého výběru módy z druhé ruky bude na místě v prodeji zbrusu nový merch queer filmového festivalu Mezipatra, iniciativy Trans*parent, která v Česku prosazuje práva trans a genderqueer lidí, a virálního instagramového účtu Slova z pekla.

 
Ke koupi bude i první číslo tištěného magazínu Kink, plátěné tašky s designem od ilustrátorky Barbory Tögel, a k tomu ještě oblíbené samolepky, pohledy a vulvy z dílny šéfredaktorky Kink a vizuální umělkyně Anny Wim.
Příchozí si k Vánocům můžou nadělit také dárek na celý život v podobě tetování. Dopoledne bude s jehlami a vlastními návrhy připravený handpoker Cyril Filcík, odpoledne ho se strojkem vystřídá Sarah Dubny. Ceny tetování budou začínat na 500 korunách, termín je možné rezervovat předem na Facebooku nebo přímo na místě.

 
K badewanne tradičně patří i skvělé jídlo a hudba. Slané i sladké dobroty připraví Ema Bartošová, kterou mohou návštěvníci a návštěvnice znát z vršovického SLOW Café. Za DJským pultem se pak vystřídají resident drag DJ Miss Carriage a DJs Tasya a Nevinnost z pražské Lovely crew. Chybět samozřejmě nebude fotokoutek se stylovou výzdobou.
badewanne

 

 

FB událost je tady: http://bit.ly/badewanne_potreti
16. prosince 2018
11:00 – 19:00
2. patro kavárny Patra

1. narozeniny klubu Garage

Další událost