Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
VOAYER: výstava skutečných nahých mužů! - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

VOAYER: výstava skutečných nahých mužů!

Praha

„Jak jinak oslavit Den svobody, než nahotou?“ říká o výstavě její autor. VOAYER: Výstava skutečných nahých mužů se uskuteční v historické budově, v prostoru Drive House, na ulici Rubešova 7 v Praze, kde několik měsíců bydlel také první prezident Československé republiky Tomáš Garrigue Masaryk. Petreje se pro tento prostor rozhodl, protože mu připomíná prostory, ve kterých byla úplně první Výstava nahých žen, kterou pořádal v Bratislavě.

 

O návštěvu této výstavy mají zájem především ženy. Během dvou výstavních dnů, kdy se každý den vystřídají jiní muži, si budou návštěvníci moci prohlédnout více než dvacet skutečných nahých mužů různého věku, postav a rozměrů. A tak, jako jejich „kolegyně“ na předchozích výstavách, i oni budou vystaveni v různých BDSM pozicích a doplňcích.

 

Organizator Mario Petreje

Mário Petreje

 

Tak, jak tomu bylo na proběhlých výstavách nahých žen, některých mužů se budou moci návštěvníci i dotknout! Kapacita výstavy, která se uskuteční pouze ve dvou dnech, je však omezena. Vstupenky lze ještě stále zakoupit v předprodejní síti TicketPortal.

 

„Stačí prísť s otvorenou mysľou, bez očakávaní a o skutočne životný zážitok sa postaráme. Tešíme sa na všetkých, ktorí svoju, ako aj slobodu iných, prídu osláviť priamo na výstavu VOAYER,“ říká Mário Petreje, autor výstavy.

 

Více info: VOAYER

 

Datum konání: 17. – 18. listopadu

Jsme Fér: kalendář s fotografiemi Roberta Vana

Další událost