Nově otevřeno

Klub Alcatraz nově otevřen

Alcatraz club Praha je znovu otevřen po krátké odmlce všem svým fetiš přátelům a znovu zve k prožití zajímavých dobrodružství v Praze.

 

Alcatraz opustil své staré místo na Žižkově, a přesunul se kousek od centra města do ulice Krakovské 19, na Praze 1. V pátek 21.10. 2016 klub slavnostně znovu otevřel. Klub se nachází v nenápadné budově v boční ulici kousek od Václavského náměstí. Hosté se dostanou výtahem ke vstupu, kde je šatna a uzamykatelné skříňky.

 

bild1

 

Hned naproti je pak hlavní místnost s kamennými zdmi a poměrně velkým barem, kde si můžete vybrat ze široké nabídky nápojů. Dobré ozvučení, televizní produkce tématických filmů a dostatek místa k sezení Vás navnadí na večer.

 

Stejně jako ve starém Alcatrazu se můžete řídit heslem „hraj si a bav se“. V zadní části klubu naleznete místo pro zábavu. V temném bludišti se můžete setkat nejen s podobně naladěnými lidmi, ale také se zajímavým vybavením – nábytkem, slingy, kabinami (uzavřenými či otevřenými), gynekologickým křeslem, a ještě mnoha jinými. Tady každý jistě nalezne to své.

 

Na čistotu a hygienu je v novém Alcatrazu kladen zvláštní důraz. V každé kabince najdete ubrousky a každý záchod je splachovací. Důležité: sprchu na vyplachování si musíte vzít svoji. Kondomy jsou zdarma u baru!

 

První vstup je vždy 200 Kč. Každá další  návštěva je pak za 100 Kč.

 

Nový club Alcatraz určitě stojí za návštěvu! Těšíme se na mnoho skvělých párty a zábavu s pořádnými chlapy! Zbývá tedy říct jen jediné: Activeguy přeje Karlovi a jeho týmu vše nejlepší a mnoho úspěchů !

 

Více info na: http://mujalkac.webnode.cz/

Další

20 února 2017

Nově otevřeno

Chemistry Bar

Součástí gay čtvrti pražských Vinohradech je nově otevřen jeden opravdu neobvyklý bar. S motem „Nomen est Omen“ používaným v chemii Vám drinky naservírují v laboratorním skle s přidáním suchého ledu, který posílí účinky show jejich profesionálních barmanů, oblečených v bílých pláštích. Návštěvník díky jedinečnému designu interiéru baru s klenbami jistě uvěří, že je v nějaké tajné laboratoři třeba Dr. Frankensteina.

 

Velmi milý a zdvořilý personál je vždy otevřený k hovoru a je obzvláště hrdý na své speciálně vyráběné esence, které mohou být přidány hostům pipetou do míchaných nápojů.

 

Klientela je velmi smíšená a vzhledem k zaměření podniku snadno navážete hovor s nějakým z návštěvníků a prožijete tak pohodový večer. Doporučujeme zde zajít s přáteli na pár neobvyklých laboratorních drinků.

 

Namíchají zde něco speciálního i pro velmi náročného zákazníka!

 

 

 

Út-Čt: 21:00 – 03:00
Pá-So: 2100 – 04:00 (?)

 

Třebízského 1391/8, 110 00, Praha

Další

07 srpna 2017

Nově otevřeno

Otevření: Up & Down

Minulý pátek gay pražský noční život obohatil staronový podnik. Club Up & Down otevřel své dveře poprvé všem návštěvníkům. Adresa je Vám známá, jedná se totiž o bývalý klub Temple.

 

Podnik byl koupen novými majiteli, kteří se rozhodli dát klubu novou a svěží tvář a vdechnout mu styl opravdového gay nočního klubu.

 

Tým UpDown – majitelé uprostřed

 

Klub prošel opravdu velkou zásadní rekonstrukcí –  je vybaven novým nábytkem, dekoracemi a dokonce i novým hudebním systémem. V den otvírací párty bylo opravdu plno. Publikum bylo smíšené od mladých po starší návštěvníky. Obsluha byla velmi příjemná a dokonale se postarala o každého hosta.

 

Live Show pravidelně o víkendu

 

Krátce před půlnocí začala show, GoGo tanečníci a travesti vystoupení dokonale pobavilo celou společnost na nově postaveném  jevišti. Po vystoupení se tanečníci připojili k publiku a všichni měli možnost si s nimi vyměnit pár slov či je pozvat na drink.

 

 

Up & Down otevírací párty se nám moc líbila. Klub je dobře připravený s téměř nepropustným interiérem, ale stále příjemným a přátelský. V tomto klubu se nebudete nikdy cítit sami a je zde velmi snadné strávit velmi zajímavý a zábavný večer.

 

Další informace k Up and Down

Další

25 října 2017