Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Pop Circuit Festival Lipsko - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Pop Circuit Festival Lipsko

V sobotu 28. října proběhl v Lipsku dlouho očekávaný Festival Pop Circuit a to v prostorách sklepení ctihodné „staré Deutsche Bank“.

 

Už z dálky bylo jasně vidět, že se zde děje něco zajímavého. Šedé stěny banky byly nasvětleny ve všech možných barvách duhy a celé okolí bylo prosyceno bzučivými basy což všem návštěvníkům ihned prozradilo, že jdou správným směrem. U vstupu šlo všechno velice rychle. Každý návštěvník dostal pásku na ruku, aby bylo jasně poznat, že je součástí párty. Venku vedle šatny byla trochu malá kuřácká zóna, kde jste si mohli  dát také malé občerstvení.

 

Vstup na párty

 

Za vstupem Vás uvítala velká fotostěna, kde profesionální fotograf na požádání zachytil každého návštěvníka. Vlevo se nacházela hlavní místnost s centrálním barem a velkým tanečním parketem. Hudba byla velmi pop-plastická a všechny přítomné velmi bavila. Na pódiu před DJ rozjížděli gogo tanečníci zábavu na maximum.

 

Z hlavního tanečního sálu jste mohli vstoupit do útulného společenského salónku, kde na návštěvníky čekal velký bar a profesionální personál, který nikoho nenechal dlouho čekat na drinky, které byly opravdu za rozumné ceny. VIP zóna byla tichá, hosté měli vlastní barmany a mohli si pochutnávat na čerstvém ovoci a dalších dobrotách.

 

Hlavní taneční sál

 

Jen pár kroků v druhém patře hrála v o něco menším, ale velmi útulném prostoru, Housemusic a i tady bylo plno skvěle naladěných tanečníků, kteří se občerstvovali u Jägermeisterbaru. Zde byl umístěn také speciální fotobox, kde jste si mohli nechat udělat několik spontánních fotografií.

 

 

Slavili jsme až do časného rána a to jsme měli díky posunu času ještě jednu hodinu navíc. Velmi nás potěšilo, že zde bylo také  mnoho gay a lesbických párů, které nejspíše dorazily z Lipska a užili si tak s námi tuto jedinečnou noc. Celkově bychom pořadateli chtěli za gaymap.cz poděkovat za výbornou párty a budeme se těšit na příště!

 

Odkazy:

www.pop-circuit.de nebo www.facebook.com/gaypopcircuit

První gay lyžařský opening v Kaprunu

Další událost