Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Gay-Event: TropOut na Maltě - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Gay-Event: TropOut na Maltě

První festival TropOut v Evropě proběhne od 13. do 19. září na malém středomořském ostrově, který je velmi přátelský k LGBTI komunitě. Středomořská Malta bude hostit letošní ročník festivalu TropOut a to po úspěšných eventech v Thajsku a na pacifickém ostrově Nová Kaledonie.

 

 

Krásné pláže a tyrkysové moře!

 

Od 13. do 19. září nabídne TropOut svým návštěvníkům všechny krásy Malty, fascinující historii a pulsující noční život Valletty, které se stalo evropským hlavním městem kultury roku 2018. Program festivalu nabídne kulturní události, hodiny jógy a hlavně bujaré večírky na různých místech ostrova. Populární párty TropOut na lodi je jedním z vrcholů festivalu. Zde můžete strávit celý den plný odpočinku a kochat se nádhernou maltskou krajinou a tyrkysově modrým mořem.

 

Otevřenost a tradice

 

Aaron Zoanetti, ředitel společnosti TropOut, s potěšením oznamuje událost na Maltě: „Jsme potěšeni, že společnost TropOut přichází na Maltu na první evropský LGBTI festival a nabízí vše, co si jen můžete přát: skvělé pláže, fascinující historii a kulturu, stejně jako okouzlující párty a chutnou regionální kuchyni. Jsme ohromeni otevřeností malťanů, kteří jistě srdečně přivítají naše hosty „

 

 

 

LGBTI-přátelské místo ve středozemním moři: gay pár v historickém městě Mdina na Maltě.

 

Již druhý rok v řadě získala Malta v roce 2017 první místo v ILGA Europe Rainbow Indexu. V roce 2015 přijal ostrovní stát jeden z nejprogresivnějších zákonů pro transsexuály a intersexuály. Manželství bylo schváleno ve stejnou dobu jako v Německu pro lesbické a homosexuální páry a to jediným hlasováním v parlamentu.

 

Malta se skládá ze tří hlavních ostrovů – Malta, Gozo a Comino. Souostroví v srdci Středozemního moře je známé díky své krásné krajině, kultuře a více než 7 000 leté historii. Více než 300 slunečných dnů v roce činí ostrovy atraktivní pro dovolenou. Na Maltu se snadno dostanete letadlem za necelé dvě hodiny.

 

Rezervace ubytování, festivalový průkaz a dopravu udělejte na tropout.com.

 

Fotky: Visit Malta

Polský Pride rovnosti 2018

Další událost