Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Setkání fanoušků gumy v klubu Bunker - Drážďany - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Setkání fanoušků gumy v klubu Bunker – Drážďany

12. ledna poprvé v letošním roce proběhlo v německých Drážďanech setkávání milovníků, znalců a obdivovatelů gumy. Setkání se v tomto opravdu originálním kožeňáckém Bunker klubu pořádají pravidelně každé dva měsíce.

 

Již v 18 hodin se otevřely dveře klubu, aby měl každý dostatek času se připravit na večer a na změnu oblečení. Dřívější začátek byl důležitý také proto, že mnoho návštěvníků přijelo ze Saska, Saska Anhaltska či z Berlína. Několik návštěvníků přijelo také z České republiky. Návštěvníci za dřívější otevření byli velmi rádi a již v pozdním odpoledni se klub rychle zaplnil.

 

Vstup Bunker klub Drazdany

Vstup do klubu Bunker

 

To, že je v klubu Bunker opravdové soukromí potvrzuje několik skutečností. Zaplacením vstupného 5 eur získáte jednodenní členství v klubu. Striktní dresscode je vždy oznámen předem a můžete si být jisti, že jste opravdu mezi svými, a že vyjímky nebudou tolerovány. Také ceny na baru jsou více než příjemné – drinky pouze za klubové ceny. To vše přispěje k lepší náladě, když si až tak nemusíte hlídat peněženku a můžete se více soustředit na navazování nových kontaktů.

 

 

12. ledna večer dorazilo do Bunkru asi 50 fanoušků gumy a klub byl tedy zaplněn. Atmosféra byla velmi uvolněná a přátelská. Klub je rozdělen do dvou částí, kdy se může každý návštěvník rozhodnout, jestli si chce vypít drink v přední části baru a bavit se u cigarety nebo jestli dá přednost playroomu v zadní části a v suterénu. Samotný darkroom je perfektně vybaven a velmi oblíbený mezi návštěvníky. Najdete v něm videoprojekci,  kabinky a BDSM vybavení, které nabudí Vaši fantazii. Zvláště pro gumové večírky je zde připraveno vakuové lůžko!

 

 

„Fungujeme již 26 let,“ řekl ředitel klubu Kai a dále dodal: „práce pro veřejnost je pro nás důležitá, prevence HIV a dvakrát ročně pořádáme akce pro anonymní testování HIV. V klubu je jen málo věcí, které organizujeme „. Bunker se tak stal důležitou součástí scény v Drážďanech a je známý daleko za hranice města a státu.

 

Skrinky v satne

Věci si zde můžete bezpečně schovat

 

 

Určitě se nemusíte bát nebo se stydět, když se na takovou párty poprvé dostanete. O „nováčka“ se postará přátelský personál baru, který je mimochodem také členem klubu.  Ti zařídí vše, co budete potřebovat pro příjemný pobyt. Hned na začátku dostanete klíč s číslem do schránky. Pod číslem bude zaveden i Váš účet v klubu. V malé, ale útulné šatně se můžete připravit na velkou párty plnou gumy / neoprenu, kde si uschováte své telefony a peněženky, protože fotografování je přísně zakázáno a každý drink je zapsán na Váš účet. Vaši útratu uhradíte až na konci pobytu. Díky tomu se můžete soustředit více na zábavu a nemusíte se bát o své cennosti.

 

V příjemné šeru baru můžete sledovat tématická fetiš videa na ploché obrazovce a poslouchat moderní house music, která není nikdy moc hlasitá, aby nerušila při hovoru. U baru máte také dokonalý přehled o tom, co se v klubu děje a snadno si tak můžete vyhlídnout pro sebe zajímavý objekt. Kondomy jsou v Bunkru pro všechny zdarma.

 

Bar klubu Bunker

V klubu – Imagefoto

 

Od 24. hodiny byl provoz v klubu již trochu klidnější a pomalu se začal vyprazdňovat. Můžeme říct, že jsme strávili opravdu dokonalý večer v kruhu podobně smýšlejících lidí a vzhledem k tomu, že je tato párty opravdu oblíbená, tak se budeme těšit na další setkání (9. března 2019). Zveme všechny fanoušky gumy a neoprenu: zajeďte navštívit Bunkr, nebudete litovat! My z gaymap.cz určitě ještě přijedeme!

 

Více info: www.lederclub-dresden.de und https://www.bunker-dasoriginal.de

 

Kalendář akcí a program: https://www.bunker-dasoriginal.de/bunker/de/termine/

 

Fotky: prezentujeme pouze Image fotografie – na párty se opravdu nesmí fotit.

Chladivý sníh – Ski-pride v Kaprunu 2019

Další událost