Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Úspěšná premiéra - Open Sea Cruise - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Úspěšná premiéra – Open Sea Cruise

První plavba LGBTI  Dreamlines a hotelu Axel měla na palubě více než 1 200 mezinárodních cestujících – o zábavu se starali mimo jiné RuPaul a Conchita. Více než 1 200 LGBTI hostů a jejich přátel slavilo lásku, svobodu, otevřenost a rozmanitost na první „Open Sea Cruise“. Pod zářivým středomořským sluncem cestující z 57 zemí světa oslavovalo konec léta na lodi Pullmantura Zenith s úsměvem na tvářích.

 

Dobra nalada na palube gay lodi

Pěkní kluci a dobrá nálada po celý den

 

Výletní portál Dreamlines a „hetero-friendly“ hotelový řetězec Axel Hotels spojily své síly k vytvoření této půvabné plavby. Velké jeviště na palubě místo bazénu a divadlo,  z něhož byly  odstraněny všechny lavice, tak aby vytvořily prostor pro představení uznávaných mezinárodních hvězd a známých DJů.

 

Plavba queer středozemním mořem

 

Všechno začalo vystoupením Icona Pop v přístavu v Barceloně. Během dne nám Kazaky ukázal, jak dobře umí muži tančit na vysokých podpatcích. Loreen všechny bavil v Ajacci a Vengaboys v Toulonu. Eleni Foureira způsobila zemětřesení v Palámos. Na Ibize celá loď tančila pod taktovkou Dj. RuPaula. Akustické představení Conchity na zpáteční cestě do Barcelony bylo dokonalým závěrem plavby.

 

Conchita na podiu

Vystoupení Conchity

 

Každý večer byl na jiné téma a provázela ho řada hvězdných představení: Abby, Lady Gaga, Madonna a Britney Spears uváděly publikum do varu. Množství Drag-Queens z celé Evropy předvedla svá vystoupení a bavila svým živým zpěvem a komediálním talentem. Hosteskou celé plavby byla Priscilla, která je námá z „Jackie O“ v Mykonosu.

 

Večerní program s DJs

 

Recyklované kelímky a papírová brčka

Open Sea Cruises dbala také na to, aby se zabránilo zbytečnému plastovému odpadu. 2 000 litrů gin-toniců a 1400 litrů drinků z vodky se vypilo z opakovaně použitelných šálků s papírovými brčky. 800 konfetových výbuchů, které udělaly plavbu ještě barevnější  bylo vyrobeno z obarvených úlomků rýžového papíru, které se snadno rozpustí v moři.

 

Předběžná registrace pro nadcházející Open Sea Cruise již započala a v současné době je se slevu 100 eur.

 

Fotografie: Dreamlines

Setkání fanoušků gumy v klubu Bunker – Drážďany

Další událost