Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Vídeň plná Circusu - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Vídeň plná Circusu

Největší párty pro gaye organizovaná v Rakousku nás opět pozvala na další párty maratón. V pátek proběhl oficiální start v gay disco klubu  Why Not v srdci Vídně. Zde hosté nebo ještě lépe cestující letecké společnosti Circus vše započali a na třech tanečních parketech se slavilo až do druhého dne. Občas došlo k turbulencím, které byly, ale zcela záměrně vyvolané, a pak bylo možno za světel baterek sledovat sexy tanečníky, ve svém okolí, pouze v kuželu světla na zamlženém parketu. Mnoho lidí si tento večer bude pamatovat jako velmi vydařený večírek.

 

Why Not – Pátek

 

Sobota byla však plně v režii letecké společnosti Circus! Úžasně umístěná Arény ve východní části Vídně, kapitánka Tamara Mascara se svou sexy drag leteckou posádkou nás pozvala na nezapomenutelný večírek, vysoko do mraků, s nebeskou hudbou a sexy gogo tanečníky.

 

U vstupu jsme se skoro nezdrželi a pokračovali rychle do šatny, kde jsme si odložili a mohli pokračovat za zábavou. Vedle hlavního tanečního parketu se nacházely ještě další dvě stage a tradičně také chillout. V aréně byla také ve stáncích nabídka občerstvení. Všichni hosté byli po celou dobu velmi dobře baveni posádkou kapitánky Tamary Mascara. Dle našich odhadů bylo na párty zhruba 2000 bavících se návštěvníků.

 

Circus taneční parket: Jeden z mnoha!

 

 

V 1:30 ráno kapitánka Tamara předvedla všem pasažérům skvělou fulminanten Show na „soundtrack“ Britney Spears Toxic. Představila své hvězdné hvězdy, DJane Ana Paula, který speciálně přiletěl z Brazílie. Krásní a velmi spoře odění gogo tanečníci rozjeli párty naplno.

 

Na alternativním tanečním parketu, který byl umístěný naproti hlavního parketu, uváděl tanečníky do varu Charlet Crackhouse z Berlína a DJ Alessandrio Caruso. Arénu rozeznívaly beaty tvrdého techna.

 

Circus Show

 

Pokud Vám byl tento nádherný výlet do ráje  příliš malo, pak jste mohli pokračovat na oficiální party v sauně Kaiserbründl v centru města až do nedělního poledne.

 

Celkově můžeme s klidným svědomím říct, že jsme prožili dokonalý queer víkend ve městě císařů a to je také důvod, proč se již dnes těšíme na 16. června 2018, kdy se pořádá další The Circus párty  v rámci Rainbow Pridu, tentokrát pod heslem  Colours.  My v gaymap.cz jsme přesvědčeni, že i tentokrát Circus splní naše očekávání.

 

Odkazy:

Homepage Circus

Video – Show

Gay-Event: TropOut na Maltě

Další událost