Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Izrael: 1. Mini- LGBT Olympiáda - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Izrael: 1. Mini- LGBT Olympiáda

Město Tel Aviv hostí první multi-sportovní událost pro LGBT v daném regionu. Izrael chce, Gay Games a Outgames soutěžím vytvořit konkurenci:  koncem března proběhnou, první „Tel Aviv Games“ (TAG v druhém největším městě Izraele. Jedná se o „první multi-sportovní akci pro LGBT komunitu„. Město Tel Aviv hrdě oznámilo, že pořádá tuto soutěž spolu s sportovním klubem „TLV LGBT“.

 

 

Středomořské město, je považováno za centrum LGBT komunity na Středním východě. Účastníci prožijí v tomto příjemném prostředí s optimálním počasím pro sport a rušným nočním životem, opravdu jedinečný zážitek. Samozřejmě, že je naplánována velká TAG párty.

 

Účastníci mohou soutěžit ve čtyřech sportovních disciplínách po čtyři dny her: plavání, tenis, basketbal nebo fotbal. Stejně jako u jiných LGBT sportovních akcí je každý vítán – neexistují žádná omezení pro účast, ani není nutná kvalifikace.

 

V uplynulých letech došlo v Izraeli ke značnému pokroku směrem k rovnosti. Vláda před nedávnem oznámila, že zahraniční LGBT páry mohou žádat v Izraeli o občanství za stejných podmínek jako heterosexuální manželství.

 

Odkaz:

Olympiáda LGBT

Po 11 letech: Bangkok Pride

Další událost