Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Polský Pride rovnosti 2018 - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Polský Pride rovnosti 2018

V sobotu 9. června projde ulicemi Varšavy průvod Rovnosti a zúčastní se ho všichni co chtějí, aby Polsko bylo více otevřené a hlavně tolerantnější.  Duhový den začne již ve 12:00 hodin před palácem Kultury a vědy, kde bude umístěna pride village. Zde také najdete zástupce různých organizací, stánky s občerstvením a chill-out, kde budete moci relaxovat před průvodem.

 

V 15:00 hodin vyrazí duhový průvod za zvuku hudby ulicemi Varšavy. Začátek a konec průvodu je na stejném místě, tedy před palácem Kultury a vědy.

 

Po průvodu je připravený bohatý program plný koncertů a různých uměleckých vystoupení. Konkrétní informace k programu naleznete na webu. Konec je naplánován na 23:00 hodinu a pak bude dále možnost pokračovat např. do klubu Jasna 1, který se po dobu Pridu spojil s klubem Metropolis a nabídnou tak tři parkety plné taneční hudby. Každý si zde najde jistě něco pro sebe.

 

Více na webu a FB:
Pride FB
Web Parada Rownosci

Pride víkend ve Vídni 2018

Další událost