Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Bigger - Men Only Clubbing - párty pro chlapy - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Bigger – Men Only Clubbing – párty pro chlapy

Praha

Bigger – Men Only Clubbing chce být novou základnou pořádající párty pro chlapy, medvědy, kluky… s uvolněnou atmosférou bez zbytečných příkras a kudrlinek naplněná klubovou hudbou stylu house, progressive, trance. Proto přichází Bigger, který zahřeje a rozvibruje :). Jde o pravidelně se opakující párty pouze pro muže, kde se můžete vyjádřit po svém. Koncept vznikl na základě zkušeností s jinými párty pro gay muže jinde ve světě. Chceme pražský noční život posunout dál, novým směrem inspirovaným na akcích v Berlíně, Vídni, Kolíně nad Rýnem, Polsku a Španělsku.

 

Na akci chceme vytvářet pohodovou atmosféru respektu mezi generacemi a různými lidmi – bez VIP zóny, bez dress kódu, bez povýšeneckých projevů. Vstup je pouze pro muže, tady můžete odhodit předsudky nebo cokoliv jiného a užít si přitom i tanec a hudbu mixovanou DJi naživo. Různé oblečky, kůže, jocksy, harnessy a další fetiš doplňky jsou proto velmi vítány!

 

Během párty v originálních a gay velmi přátelských prostorách Klubu Kotelna najdete bar s velmi příznivými cenami drinků, dva druhy točeného piva u výčepu, které si můžeš vzít s sebou do oddělené venkovní kuřácké zóny s posezením. V zadních prostorách mimo bar a parket můžeš využít chill-out zónu a darkroom.

 

Start je v pátek 20. 4. 2018, otevřeno od 19 hod (hmm, čas na pokec a véču) a DJ to odpálí ve 21 hod.

 

Zajděte si vychutnat a ochutnat! Big… Bigger…Grrr!

 

Více info:

http://czechbears.cz/bigger

https://www.facebook.com/klubkotelna.cz/

Pozvánka do divadla Na Fidlovačce – Po Fredrikovi

Další událost