Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Finále: Gayman 2017 - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Finále: Gayman 2017

V sobotu večer se v Praze konalo velké finále Gayman 2017 České a Slovenské republiky. Uprostřed pražských Vinohrad se bývalá taneční škola transformovala v místo určené pro finálový večer Gaymana 2017.

 

 

Slavnostní večer byl hojně navštívěný. Porota, které předsedala Monika Štítková byla v první řadě v blízkosti diváků a měla plné ruce práce, aby vybrala vítěze. Sedm finalistů ukázalo ve čtyřech soutěžních disciplínách ze sebe to nejlepší.

 

Gayman 2017 Lukáš Grečko – uprostřed

 

Po 10 hod. pak bylo o vítězi rozhodnuto. Šťastným vítězem Gaymana v roce 2017 je Lukáš Grečko, který žije ve Vídni a studuje medicínu v Brně. Na stupních vítězů se dále umístil jako Více gayman Jaroslav Huňát. Robert Kučera vyhrál volbu „Gayman Internetu“.

 

Večer byl plný překvapení a známých osobností jako např. účast Marco Tornesse. Hudební program byl velmi pestrý a bylo možné si vychutnat šansony, muzikálové písně i popové skladby z devadesátých let, které představili slavní čeští umělci.

 

Organizátor Marian Kajzer již nyní slíbil, že volba českého a slovenského Gaymana bude zcela jistě pokračovat i v roce 2018. Již teď se na ni těšíme!

 

Odkaz:

 

www.igaymancs.eu

Kafe patra klub podporuje festival Mezipatra

Další událost