Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Otevření "Clubu Garage" Praha - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Otevření „Clubu Garage“ Praha

Praha

Po více než čtyřech letech, kdy vznikly první myšlenky na nový fetiš klub „Club Garage“ se nyní jeho brány konečně otevírají pražskému publiku.

 

Gaymap.cz byla pozvána na neoficiální otevření tohoto nového cruising klubu.

 

Club Garage najdete na Vinohradech a to v ulici Balbinově č.p. 3. Klub se nachází v suterénu a je ho možno bezpečně rozpoznat již z dálky. Po zazvonění se dostanete dovnitř do klubu, kde si uložíte věci do šatny a obdržíte náramek s čipem. Vstupné stojí 100 Kč a je včetně zapůjčení náramku, který slouží k identifikaci každého hosta a to jak u baru tak při odchodu při vyzvednutí věcí z šatny. Veškerá konzumace je registrována čárovým kódem v náramku a platba probíhá až u odchodu.

 

Bar clubu Garage

 

Klub má rozlohu více než 230 m2 a rozkládá se ve dvou patrech. V horním patře je bar, kde si můžete u drinku spíše popovídat. V dolním patře, které je přístupné po osvětleném schodišti, najdete prostory určené k náročnějším dobrodružstvím a najdete v něm vše, co by v dobrém cruising clubu nemělo chybět.

 

Tom of Finnland

 

Jak nám prozradil jeden z majitelů bylo otevření tohoto klubu splněním jeho osobního snu. Od koncepce až po promyšlenou realizaci. Majitelé tak chtějí držet krok s jinými legendárními kluby v zahraničí.

 

 

Osobní přístup profesionálního personálu v kombinaci s dekoracemi ve stylu Tom Of Finland, které potěší jistě oko každého hosta, v celé horní části jsou zárukou úspěchu koncepce klubu, a to hlavně proto, že jeden z majitelů má dlouholeté zkušenosti s provozováním gay barů v Praze.

 

Vybavený sklep – více než 230 m²

 

Určitě se Club Garage stane novým místem setkávání pro všechny milovníky fetiše a SM a to nejen z Prahy. Za gaymap.cz přejeme klubu úspěšný rozjezd a spoustu spokojených návštěvníků!

 

Oficiální otevírácí párty proběhne dnes 29.12 od 20 hodin.  30.12. bude otevřeno od 20 do cca 06 a na Silvestra od 22 do cca 06.

1.1. bude zavřeno! Vstup pouze pro starší 18 let!

 

Club Garage na Facebooku

Nový podnik v Brně – Freeek Club

Další událost