Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Nový podnik v Brně - Freeek Club - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Nový podnik v Brně – Freeek Club

Brno

Vždy máme velkou radost, když se dozvíme, že se někde otevřel nějaký nový gay klub. Asi před dvěma měsíci v Brně začal fungovat Freeek Club. Neváhali jsme a ihned se do Brna rozjeli, abychom mohli čtenáře informovat co můžete od tohoto nového klubu očekávat.

 

Není opravu snadné Freeek najít a jen malá informace na obrovské příjezdové cestě Vás nasměruje kam přesně jít. Jakmile ale naleznete vchod, stačí jen pár kroků do suterénu, kde je umístěna malá recepce. Majitelé uvítají své hosty s širokým úsměvem a máte skoro pocit jako byste byli  „doma“.  Co je důležité vědět předem je to, že je lepší si vstup rezervovat online a zaplatit kreditní kartou. Avšak výjimečně se dá vstupné zaplatit přímo na místě. V klubu se pak nic dále neplatí – celá konzumace je v ceně vstupného.  Po vstupu každý host obdrží krátkou instruktáž a sklenici a pak hurá za zábavou.

 

Hlavní místnosti domunuje samoobslužný bar s velkou lednicí, která je naplněna až po okraj různými džusy, energetickými nápoji, pivy a vínem, a to včetně šampaňského. Vedle něj je umístěny postmix a stroj na výrobu ledu.

 

 

Propagační foto Freeek Club

 

Zajímavý systém osvětlení a obrovská obrazovka na zdi Vás zve k tanci. Nikde, ale nenajdete DJ. každý host si zde může vybrat pro sebe tu nejlepší skladbu z playlistu. Jeden z majitelů nám řekl, že chtěli vytvořit klub ve stylu domácích párty s přáteli, kde bude dobře postaráno o každého hosta.

 

Také na trochu dráždivější dobrodužství a možnost relaxace Milan s Michalem mysleli a vytvořili zde Darkroom (menší labyrint) se vším co k
tomu patří. K dispozici je i sprcha a všechny místnosti jsou klimatizované.

 

Klub, jehož název, mimochodem vznikl převzetím názvu píseně George Michaela, je otevřeno od pátku do neděle. V pátek se zde konají
diskotéky, v sobotu tématické párty pouze pro muže, jako např. jocks party, bodypainting, travesty nebo biker party (cyclo party). Klub je otevřen v pátek a sobotu od 19:00 do 2:00.

 

 

Propagační foto Freeek

 

V neděli zde pořádají Naked Party, kde opravdu nenajdete nikoho oblečeného. Majitelé si dávají hodně záležet, a proto jsou párty velmi oblíbené.

 

gaymap.cz doporučuje provést krátkou a jednoduchou registraci na stránce klubu www.freeek.cz, kde se můžete krom zakoupení lístků na párty také informovat o všech dalších aktivitách, jako jsou např. společné výlety, kurzy jógy a tréningy, které jsou v klubu organizovány.

 

Přejeme  Milanovi a Michalovi vše dobré a mnoho spokojených návštěvníků Freeek Clubu!

 

Freeek! Club

Špitálka 122/33, Brno

Czech Republic

OMG: Apres Ski párty reportáž

Další událost