Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Vánoce a silvestr v Praze - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Vánoce a silvestr v Praze

Praha je v měsíci prosinci opravdovým magnetem pro návštěvníky z celého světa, a proto i my doporučujeme ji navštívit a naplno si užít její kouzelnou vánoční atmosféru. To platí zejména pro dny mezi Štědrý den a Novým rokem, kdy jsou oslavy nejhezčí.

 

Za návštěvu zejména stojí četné vánoční trhy v centru města, kde po prohlídce blízkých památek můžete nakoupit různé vánoční zboží, rozehřát se svařeným vínem a v klidu si pohovořit.
Nejpozději ve 24h se trhy uzavřou. Pak můžete pokračovat do jednoho z barů nebo klubů, které jsou hlavně mezi svátky hojně navštěvovány.

 

Jak jsme vyzjistili od většiny majitelů barů, tak se neplánují během svátků žádné speciální párty či akce. Dalo by se říci „prostě přijďte a slavte“. Záleží na Vaší chuti co, kde a kdy budete dělat.

 

Zimní Praha

 

Níže naleznete seznam oznámených vánočních párty:

 

V klubu Friends se koná 24.12. Ultra Christmas Party Night. Navštívením webové stránky klubu zjistíte více informací k párty a dalším nejen vánočním eventům!

 

Piano Bar je ideální navštívit po vánočním trhu, který se pravidelně koná na nám. Jiřího z Poděbrad. 15. a 16.12. se koná jedinečná burlesque travesti show, v neděli 17.12. je adventní bingo s TiFanny Bigest a v pátek 22.12. se můžete těšit na speciální vánoční show s nejlepší Cher v Česku Stacey Lyn Gold společně s TiFanny BiGest. Důležité: 24. – 25.12. je zavřeno.

 

Bary Up&Down a Saints bar (15.12. Saints Christmas party) jsou vánočně vyzdobeny a zvou návštěvníky na své vánoční a novoroční párty.

 

Většina klubů a barů je otevřena také na Štědrý den (a samozřejmě i mezi svátky) a zvou na své vánoční večírky všechny pravidelné i nepravidelné návštěvníky.

 

A ještě pár tipů na Silvestra:

 

V posledních letech slaví místní obyvatelé raději doma a přenechávají centrum města turistům. Centrum města je tak plné tisíců rozjařených hostů z celého světa, kteří se stěhují z baru do baru, aby tak pořádně oslavili začátek nového roku. Některé bary si tak v silvestrovský večer účtují nemalé vstupné. Doporučujeme si večer předem naplánovat a zajistit si vstupenky včas.

Otevření „Clubu Garage“ Praha

Další událost