Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
GAYMAN Česko Slovensko - Finále 27. října - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

GAYMAN Česko Slovensko – Finále 27. října

Finále letos proběhne 27. října od 19 hodin v Ostravském multifunkčním prostoru Fabric. Letošní ročník přichází opět s volbou Gayman Charity 2018. Volba probíhá následovně: Každý finalista má u své fotky číslo transparentního bankovního účtu Nadačního fondu Pavla Novotného a svůj variabilní symbol, pod kterým bude bojovat o co největší částku pro tento fond. Pro možnost podpory fondu a zároveň finalisty ze zahraničí je dán také IBAN.

 
Veškeré prostředky budou zcela transparentně využity pro potřebnou a krásnou věc – Charitu. Navíc budete mít absolutní přehled o částce, kterou váš favorit vybral. Vítěz bude tváří fondu pro LGBT komunitu po dobu jednoho roku. Veškeré finanční prostředky putují přímo na účet fondu, nikoliv přes prostředníka či organizátory soutěže Gayman. Výherce bude oznámen, stejně jako celková částka, na gala finále Gayman 2018 v multifunkčním prostoru Fabric 27. října v  Ostravě. Variabilní symbol určuje datum finále a číslo finalisty, u společné fotografie je koncové dvojčíslí ročník, který se letos koná. Volba končí 26. října v 18.00 hodin.
Fotografie k možné podpoře čtenáři zde: Fotogafie

 

 


Letos se, stejně jako v loňském ročníku, přikročilo k zcela nové formě charitativního postoje celé akce. Žádné finanční prostředky neputují přes realizační team či samotného organizátora. Organizátor s realizačním týmem se chtěli vyhnout pomluvám o zneužívání financí, zvolený způsob je zcela transparentní a vše putuje přímo NF Pavla Novotného.

 
Gala finále budou moderovat, jako loňský ročník, Luboš Procházka a travesti diva Nadja Mini.
Událost FINÁLE: Událost na FB

badewanne podruhé v Patrech

Další událost