Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Kafe patra klub podporuje festival Mezipatra - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Kafe patra klub podporuje festival Mezipatra

Praha

Dne 27.9. byla slavnostně otevřena kavárna patra, která je umístěna ve Vršovicích v pražském Montmartre. Vzniká zde mnoho nových a zajímavých podniků a čtvrť je oblíbena mezi pražskými intelektuály.

 

Hned po vstupu do kavárny se ocitnete ve světlé a příjemné místnosti, která se podobá zrekonstruovanému klenutému sklípku. Vpravo je velký bar, kde si můžete objednat mnoho zajímavých drinků. Například nápoje jsou servírovány s opakovaně použitelnými kovovými brčky.

 

 

V zadní části je dostatek místa k sezení a skrývá se zde také schodiště do horního patra, kde je malé kino. Kavárna úzce spolupracuje s filmfestivalem Mezipatra a promítá krátké filmy a prezentuje je tak dále široké veřejnosti.

 

Kavárna je určena nejen gay publiku, ale je zde vítán opravdu každý host. Pokud máte chuť na dobrou kávu a k tomu se podívat na nějaký film nejen s gay tématikou určitě zde zajděte.

 

Web: http://www.patrakrymska.cz

 

Temple Club v novém: Up&Down Bar a Club

Další událost