Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
OMG - Modern Farmers - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

OMG – Modern Farmers

Praha

„Podzim je časem sklizně“ či „Farmář hledá chlapa“, pod těmito hesly přichází nová OMG. Po devíti týdnech přestávky Vás Club Mecca zve opět na svou legendární OMG párty, tentokrát pod heslem „Moderní farmář“, kde návštěvníci vymění farmaření za moderní městskou subkulturu. Taneční tyče vyměníme za vidle a prožijeme dokonalou noc na farmě.

 

Noc 14. října bude opět dlouhá. Praha Vás zve na gay párty vyjímečné kvality. Organizátoři opět na ničem nešetřili a nabídnou to nejlepší z českých i mezinárodních DJů. I náročný návštěvník se může těšit na vyjímečnou sestavu jako např.: DJ Zurich Ben Bakson, Djs Meccanicii či Wulky předvedou své nejlepší kousky.

 

 

 

Můžete se těšit na speciální dekorace, úžasná představení GoGos z domova i ze zahraničí, kteří jsou zárukou výborné párty. Jako obvykle bude mít OMG i svou speciální VIP zónu, kde se můžete zchladit po svém tanečním výkonu. Jako VIP můžete také využít extra vchod, kde nebudete čekat v dlouhé frontě a bar v druhém patře.

 

Jako ochutnávku si poslechněte výše zmíněné výkony Djs, abyste věděli na co se můžete těšit.

 

DJ Ben Barkson: https://soundcloud.com/djbenbakson

 

OMG Resident DJs: https://soundcloud.com/omgpartyprague

 

Zažijte vše na živo v Praze a staňte se moderním farmářem na OMG párty. Protančete žhavou noc až do chladného podzimního rána.

 

Odkazy:

OMG na Facebook

Online nakup lístků

Poslední OMG Party – k přečtení

 

Adresa Mecca:

Mecca, U Průhonu 3
17000 Praha

18. ročníku filmového festivalu Mezipatra

Další událost