Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
To byla: OMG Love is Love - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

To byla: OMG Love is Love

Praha

Dne 11. února, proběhla další OMG párty v kultovním klubu Mecca pod heslem Love is Love. Pro tento večer to byla opět TOP párty, kde chtěl být opravdu každý viděn. Jako vždy bylo vše dokonale připraveno na příjemný večer. Poté, co jsme opustili frontu u pokladny a uložili věci do šatny jsme se ponořili do světa plného krásných, sexy mužů.

 

 

Praha má opravdu mnoho co nabídnout! Ve vstupní části byla umístěna fotografická zeď, kde jste se mohli s polonahými mladíky vyfotografovat. Tradiční VIP prostor byl zcela zaplněn – což mělo bohužel za následek delší čekací doby na baru.

 

 

Dvě podlaží plné skvělé hudby a krásných gogo tanečníků probudilo v mnoha skryté fantazie. Mezinárodní návštěvnost byla bohatá jak se dalo očekávat. Atmosféru plnou lásky umocňovalo sladké občerstvení v podobě čerstvých ovocných plodů. Určitě stálo zato se zúčastnit a užít si tuto jedinečnou párty s mnoha skvělými lidmi.

 

Link:

 

OMG na Facebooku

GAYMAN 2017

Další událost