Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
OMG: Apres Ski párty reportáž - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

OMG: Apres Ski párty reportáž

Praha

V sobotu večer to opět v Praze opravdu žilo. OMG (Oh My Gay) nás pozvalo na jednu ze svých dalších legendárních párty do klubu Mecca a to tentokrát pod názvem Apres Ski. 

 

Jako vždy bylo vše perfektně zorganizováno a nikde jsme dlouho nečekali. Přímo u vchodu byla umístěna fotostěna, kde jste si mohli udělat společnou fotku na dvojsedačkové lanovce se zasněženým zimním pozadím. Vše bylo stylově, alpsky vyzdobeno a to včetně barmanů.

 

Karl Kay

 

Žhaví gogo tanečníci v těsných lyžařských kostýmech rozehřívali taneční zábavu a k tomu nám pečlivě vybraní Djs hráli své nejnovější sety. Vrcholem večera byla Dj hvězda Karl Kay, na kterého se většina návštěvníků velmi těšila.

 

Brzy ráno mohli všichni návštěvníci pokračovat na Afterparty v suterénu klubu a tančit až do nedělního rána.

 

 

Celkově velmi úspěšná párty s mezinárodním publikem, která i díky prázdninám byla dobře navštívena! Srdečně blahopřejeme organizátorům, kteří se již několik let starají o kvalitní klubovou zábavu opravdu na evropské úrovni!

 

OMG na Facebook

Druhý ročník Queer Ballu v Praze s Cinou a Vančurou

Další událost