Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Pioneer Prague párty: Dirty Dirty Dancing Vol 3 - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Pioneer Prague párty: Dirty Dirty Dancing Vol 3

Dne 12. srpna, proběhne jedna z oficiálních párty Pioneer v rámci Prague Pride v underground stylu. Pioneer pořádá pro své stále i nové návštěvníky akce vždy na výjimečných místech v bunkrech či pod širým nebem, v univerzitních budovách, kontejnerech či populárních turistických místech jako je třeba Náplavka.

 

Pro tentokrát byla vybrána hala nákladového nádraží Žižkov. Mezi gay publikem Prahy a hipstery je párty vysoce v kurzu a to hlavně díky jedinečnému výběru kvalitní hudby.

 

Můžete se těšit na produkci Shaun J. Wright (Twirl Recordings / Ex-Hercules & Love Affair, Chicago, US), Alinka (Twirl Recordings / Panorama Bar, Berlin, DE) ,  Yeseter a Attitudes!

 

Očekávejte různorodou směs návštěvníků, která vyznává nekomerčnost, alternativitu a to počínaje designem, módou, hudbou, neobvyklými nápoji či pohyby při tanci.

 

Vstupenky:
250 CZK Předprodej na Goout.cz (https://goout.net/cs/listky/dirty-dirty-dancing-vol-3/jkgb/)
300 CZK Rezervace na Facebooku
350 CZK Na místě

 

Vystupující
Alinka https://soundcloud.com/aalinkaa
Shaun J. Wright https://soundcloud.com/shaunjwright
Attitudes! https://soundcloud.com/attitudes

 

Odkazy

http://www.praguepride.cz/
http://pioneerprague.tumblr.com/

Nové vydání gaymap.cz je tady!

Další událost