Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Pozvánka do divadla Na Fidlovačce - Po Fredrikovi - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Pozvánka do divadla Na Fidlovačce – Po Fredrikovi

Praha

„Zamilovanost je někdy děsně náročná věc. Všichni to tvrděj a někdo to i skutečně zažil, nicméně bejt zamilovanej do Fredrika bylo chvílema naprosto nesnesitelný… Jako kdyby mi hlavou zněla neskutečně krásná písnička o tom, že život je hra a my ji teď jdeme hrát.”

 
Monodrama současného švédského autora Mattiase Brunna Po Fredrikovi je jako výkřik – vyjadřuje zároveň ohlušující radost z vášně, lásky a krásy života, zároveň bolest zklamání, temnotu pomsty a černý smutek ze smrti. Představení zpracovává téma nakažení virem HIV ve velmi intimní poloze osobní zpovědi dvacetiletého kluka, Johana, který mladým jazykem otevírá svůj příběh velké lásky k Fredrikovi se všemi jeho zákoutími. Je možné žít po Fredrikovi?

 
„Kdybych tehdy odešel, tak by nade mnou pozdějc nevisel rozsudek smrti. A kdybych tehdy odešel, propásnul bych největší životní lásku.“ Inscenaci Po Fredrikovi připravil pro Komorní Fidlovačku režisér Lukáš Pečenka, který do role Johana, vypraveče, aktéra a představitele všech rolí, obsadil mladého talentovaného herce a zpěváka Jana Fantu. Ten Johanův a Fredrikův příběh vypráví s křehkostí a naléhavostí, zároveň civilně i bláznivě.

 

Premiéra je 28.04.218

 

Více na: Fidlovacka

FUN&RUN 2018 opět vyběhne s fobiemi

Další událost