Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Pozvánka od Jsme fér a Divadla Ungelt - představení Skořápka - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Pozvánka od Jsme fér a Divadla Ungelt – představení Skořápka

Divadlo Ungelt pořádá 14. října charitativní divadelní představení, jehož výtěžek bude věnován na podporu kampaně za manželství pro gay a lesbické páry v České republice. Na programu bude hra polského spisovatele a dramatika Marcina Szczygielskiho SKOŘÁPKA, v hlavní roli s Alenou Mihulovou a Petrou Nesvačilovou. Režíruje Pavel Ondruch.

 
V zapadlé knihovně se schází nesourodá dvojice. Zakřiknutá knihovnice a suverénní zlatokopka. Co přinese toto setkání? Komedie o nečekaném přátelství a cestě ke svobodě.

 
Kromě skvělého uměleckého zážitku na vás čeká sklenka vína v příjemné atmosféře a jako dárek jedinečný kalendář s fotografiemi Roberta Vana ze série Jedna láska, jedno manželství s vlastnoručním podpisem autora.

 
Vstupenky za cenu od 1500 Kč formou daru pořídíte na webu kampaně Jsme fér.

 
Užijte si nádherný večer!

19. ročníku queer filmového festivalu Mezipatra

Další událost