Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Prague Pride vs. Komiks - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Prague Pride vs. Komiks

Praha

Komiks se již druhým rokem stává součástí  Prague Pride. Minulý ročník byl skvělý a tento rok chceme laťku posunout mnohem výš. Podle statistik je druhý srpnový týden jeden z nejteplejších v celém roce a v pátek 11.8. 2017 se o tom můžete sami přesvědčit v unikátních warehouse prostorách bývalého Face2Face na Štvanici. Máme pro Vás hodně laskominek.

 

 

 

 

Tím prvním je zahraniční host Fanstastic Man aka Mic Newman, který Vám  naservíruje skvělý mix disca a acid house music. Pro akci jako Prague Pride není lepšího hosta! Za Komiks team vystoupí djs Fatty M, Lumiere a Schwa, které doplní ve společném b2b setu Good Vibes crew (Ahonz, St Jacob, Daniel Gorge), Vik a Chicco. Program začne již v 17:00 venkovní akcí na krásném místě před Face2Face a hnedka vedle Vltavy. V 10pm se  přesuneme do útrob klubu, kde si vyberete ze dvou stagi a dalších tajných zákoutí a smajchlkabinetů. Nedílnou součástí samozřejmě budou i artové instalace a práce s prostorem F2F (site – specific) od předních českých umělců.

 

Info:

 

https://www.residentadvisor.net/event.aspx?997273

11/8/2017  5pm – 10am

Face2Face, Ostrov Štvanice

 

Mezipatra na Prague Pride

Další událost