Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Pride týden Košice - Slovensko - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Pride týden Košice – Slovensko

Letos proběhne 5. ročník gay festivalu ve slovenských Košicích, druhém největším městě Slovenska. Jeho začátek byl stanoven na 26. srpna. Vrcholem festivalu bude duhový průvod, který se uskuteční o týden později 2. září.

 

Letošním heslem „Som kto som“, chtějí organizátoři upozornit na přijetí LGBT komunity ve společnosti. Na celý týden jsou plánovány různé workshopy, eventy, párty s Djs a mnoho dalších kulturních akcí (grilování, přednášky, panelové diskuse, promítání filmů, jogging atd.) Samozřejmě také politické akce. Akce se zúčastní mimo jiné také Amnesty International.

 

V sobotu 2. září se všichni sejdou před Tábackou kulturní továrnou před začátkem průvodu, kde budou pořádány různé workshopy a koncerty. Po nich bude následovat  ve 14:00 hodin procházka centrem města, která skončí přibližně v 17 hodin.

 

Od 20 hodin začíná velká oficiální párty se známými  Djs, kteří budou hrát až do brzkých ranních hodin.

 

Více informací:
www.pridekosice.sk

iBoys párty

Další událost