Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Druhý ročník Queer Ballu v Praze s Cinou a Vančurou - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Druhý ročník Queer Ballu v Praze s Cinou a Vančurou

Praha

Minulý pátek jsme se dočkali druhého pražské Queer Ballu. Na místo jsme dorazili asi hodinu po oficiálním zahájení. U vchodu šlo vše hladce, protože většina návštěvníků byla již uvnitř. Hned po kontrole vstupenek nás uvítala fotostěna, kde jsme se mohli nechat vyfotit a upravit se různými vtipnými doplňky. Uvnitř sálu již probíhala zábava v plném proudu. Kapela hrála známé světové hity a střídala se vystoupení umělců různého druhu. Nás nejvíce zaujalo taneční vystoupení dvou sexy tanečníků a světelná show tří dívek/tanečnic/akrobatek (viz. krátké video jako ochutnávka níže).

 

Večer nás provázela skvěle zvolená dvojice moderátorů, kterými byli úžasný Honza Cina, herec a vítěz druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas, a jeho přítel, také herec Petr Vančura. Po půlnoci se rozdaly ceny z tomboly a pak nastoupil DJ, který přivedl celý taneční sál do varu, když spustil osvědčené popové a taneční hity. Osobně nás nejvíc překvapila a zároveň potěšila kultovní hitovka electro dua Underworld „Born Slippy“.

 

Odcházeli jsme spokojení kolem 3 hodiny ráno a to byl sál ještě z poloviny zaplněn bavícími se tanečníky. Přejeme hodně úspěchů a spokojených návštěvníků do dalších ročníků.

 

Odkazy:

http://www.queerball.cz

Video Ball

23. března – Plážoví povaleči v kině Pilotů

Další událost