Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Třetí queer ples v Praze - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Třetí queer ples v Praze

Praha

Třetí queer ples v Praze pod záštitou primátora Hřiba bude moderovat Iva Pazderková. První březnový pátek roku 2019 od 19:00 se v Praze uskuteční třetí ročník plesu určeného LGBT+ lidem a jejich přátelům. Spolek STUD, který ples organizuje a navazuje tak na úspěšnou tradici akce pořádané již šest let v Brně a dva roky v Praze.  Hlavním cílem je oživit pražskou společenskou a kulturní queer scénu.  Ples si každý návštěvník může užít se svým partnerem či partnerkou bez ostychu a předsudků.  „V roce 2017 jsme v Praze založili tradici plesu určeného speciálně pro lesby, gaye, bisexuály, transsexuály a jejich přátele. Jsme moc rádi, že se o Queer Ball v Praze je každý rok větší a větší zájem a návštěvnost plesu se zvyšuje,“ říká Marek Christ z organizačního týmu.

 

Organizátoři se rozhodli, že letošní Queer Ball bude nést podtitul „Behind the Mask“. Znamená to, že návštěvníci budou moci zapojit svou fantazii a inspirovat se při výběru plesového outfitu také doplňky s maskou nebo škraboškou, které budou na tomto plese hrát hlavní roli. Organizátoři se při volbě tohoto tématu inspirovali v Benátkách a věří, že tento karneval různorodých masek a kostýmů bude pestrým zpestřením této akce.

 

„Každý náš ples má své téma, pokračujeme v tradičním pojetí Queer Ballu, které se osvědčilo v minulých letech. Věříme, že návštěvníci budou opět šikovní a kreativní a dokážou svůj outfit a doplňky k němu dokonale sladit,“ doplňuje Marek Christ.

 

 

Fotky z lońského ročníku Queer ball

 

Opět na Vinohradech

 

V klubu na Vinohradské ulici v centru metropole budou moci návštěvníci protancovat na parketu celý večer.  Bude pro ně připravený doprovodný program. Součástí programu bude tombola nebo taneční a umělecké vystoupení. Hosty budou po celý večer provázet hudebníci kapely Eremy a moderátorka Iva Pazderková, kterou mohou návštěvníci znát ze série stand-up komedií televize HBO Na stojáka, divadla, filmu a v neposlední řadě také pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas.

 

Záštitu nad plesem převzal primátor hlavního města Zdeněk Hřib, který svým slavnostním proslovem akci zahájí. „Už teď se těšíme na všechny návštěvníky třetího pražského Queer Ballu. Doufáme, že ples bude ještě větší a zábavnější než oba dva předchozí“ dodává na závěr Marek Christ.

 

Prodej vstupenek probíhá na webu www.queerball.cz a v současné době již je prodána více než polovina vstupenek.

BIGGER – Men Only Clubbing vol. 7

Další událost