Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
20 let Rainbow Spring Praha - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

20 let Rainbow Spring Praha

Praha

Všichni známe mistrovství světa a olympijské hry. Ačkoli se s tímto opravdu nelze srovnávat, tak v mnoha zemích organizují LGTB spolky mnoho sportovních eventů. V letošním roce oslaví sportovní akce „Prague Rainbow Spring“ již své 20. výročí a proběhne od 3. do 5. května.

 

„Prague Rainbow Spring“ je mezinárodní sportovní turnaj pro LGBT sportovce a jejich přátele, kolegy a příznivce. Očekává se, že dorazí více než 400 účastníků z mnoha zemí. Soutěžit se bude v několika disciplínách a to volejbale, badmintonu, plážovém volejbale a plavání.

 

Plavání – Rainbow Spring

 

Jako obvykle jsou na večer připraveny také LGBT párty. 3. května proběhne v pražském gay Clubu Termix WarmUP Party. V sobotu se pak konají sportovní akce – volejbal, badminton a plavání – Rainbow párty v klubu Termax a v neděli od 12:00 do 18:00 Rainbow Picnic a Beach Fun Zone v Beach Clubu Ládví.

 

Každoročně akce „Rainbow Spring“ láká stále více turistů – kteří navštěvují tuto soutěž jako návštěvníci. Připojte se k nim a zažijte Prahu ze sportovní stránky. Vstupenky jsou k dispozici od 260 Kč. Všechna sportoviště a akce jsou snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. Pojďte se pobavit na „Prague Rainbow Spring“

 

Více informací naleznete:
Web Rainbow Spring
Program Rainbow Spring

Výstava nahých lidí v Praze na stálo

Další událost