Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Circus Fright Night: Vídeň promění noc v den - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Circus Fright Night: Vídeň promění noc v den

Zde by neměl opravdu nikdo z Vás chybět. Noční ptáci z celého světa již dávno vědí, že se blíží čas této vyjímečné události schované pod názvem: Circus – již název hovoří za vše! Po mnoho let je Circus jednou z nejúspěšnějších a největších gay událostí, která se koná v Rakousku a je známá na celém světě, a proto se také těší vysokému počtu návštěvníků a je nedílnou součástí vídeňského gay nočního života.

 

 

 

14. října vše vypukne. Skvěle umístěná Wien aréna ve 3. vídeňském okrsku se ukázala jako ideální místo pro tuto extatickou záležitost. Circus Fright Night bude bavit různorodé mezinárodní publikum až do rána. Tamara von Untot se svými významnými hosty rozjede vynikající hudební produkci k oslavě naší komunity. Zde je více k programu.

 

 

Nejen pestrobarevné dekorace tanečního sálu, ale také různorodost hostů Vás povzbudí do vášnivého tance. Tamara von Untota a celá cirkusová posádka nešetřily na výdajích a ani na svém úsilí. Předvedou Vám to nejlepší z těch nejlepších, co je možné v DJ scéně zažít. Vychutnejte si speciální noční scénu od madridského dj a remixera Thomas Solverta, který se představí poprvé v Circus Eventu. DJ Mart.i s jeho dokonalými beaty a rezident Dj Alexio jsou na Vás také připraveni. Ve druhé etapě se představí berlínští nováčci Charlet Crackhouse a Alessandro Caruso se svou popovou a mladistvou, remixovou produkcí. Tamara von Untota pak začíná v 1:45 hod. a provede Vás celým nočním programem.

 

 

V bezprostřední blízkosti tanečního parketu bude Danger Zone plná upírů. Zde budou moci procházet pouze ti nejodvážnější hrdinové noci. Nemějte, ale budete chráněni našimi Red Ribbon anděly, kteří Vám v případě potřeby poradí.

 

Ale také nejdelší noc se jednou přiblíží ke svému ránu, a proto i tentokrát je opět zajištěno, že návštěvníci a milovníci temnoty si mohou vychutnávat po vyčerpávající černé noci oficiální after párty v Kaiserbründlu a mohou tak vzdorovat slunci. Dj Mart.i Vám tam umožní dobít si své baterie pomocí příjemných housbeats.

 

 

Wien aréna

 

Důležité:

 

Circus – 14. říjen od 22 hodin

 

Místo:

 

Wien aréna – Baumgasse 80, 1030 Vídeň – Rakousko

 

Homepage Circus

 

Fotky: Copyright Martin Darling – Poslední ročník Circus

Key West je opět otevřen návštěvníkům

Další událost