Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
CIRCUS Gay víkend ve Vídni - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

CIRCUS Gay víkend ve Vídni

Od 13. do 15. dubna bude ve Vídni znovu probíhat největší víkendová gay párty v Rakousku: CIRCUS. Připravte se na vyjímečný let s cirkusovou posádkou u nově založené letecké společnosti CIRCUS.

 

Pátek: Cage – Blackout Opening Party

 

Tradiční první pasažéři budou v pátek na svůj první let uvítáni v klubu Why Not. Již dnes můžeme říci, že jsou očekávány velké turbulence. Pokud na palubě zhasne světlo budou pro všechny připravené baterky. Pokud si baterku nevezmete zůstanete skryti v temnotě. Po celou noc nám budou skvěle hrát Dj Mart.i na hlavní stagi a Mr. Mysterious na horním baru.

 

 

Sobota: Circus Airlines! – Destination Paradise

 

14. dubna s Circus Airlines vyrazíte na nezapomenutelnou cestu oblaky s kapitánkou Tamarou Mascara. Vedle dokonalé hudby hostující mezinárodní hvězdy Ana Paula bude letová posádka složená z divokých draků a sexy Gogo Boys, kteří Vám připraví nezapomenutelné zážitky.

 

Are you ready for take-off? Posaďte se, uvolněte se a nechte se unášet nocí plnou velkolepých světelných efektů, extatickým tancem a vzrušujícími výkony Djs.

 

 

Neděle: Showdown Afterhour

 

Oficiální after párty plná sexy beatů bude pokračovat v temném bludišti legendárních císařských lázních….

 

DJ legenda Jack Chang (UK) přijel speciálně na tuto párty do Vídně, aby mohl s námi slavit. Od svého debutu na první Circus párty před 7 lety jeho temné beaty stále hypnotizují velké množství tanečníků po celém světě.

 

Zbalte si svoje kufry a hurá do Vídně. Se StudentAgency a RegioJet tam budete opravdu rychle, levně a pohodlně. Více info: https://www.studentagency.cz/

 

Důležité:

Circus – 13. do 15. dubna 2018

 

Místa:

Arena Wien – Baumgasse 80, 1030 Wien – Österreich

Why Not – Tiefer Graben 22, 1010 Wien – Österreich

Kaiserbründl – Weihburggasse 18 – 20, 1010 Wien – Österreich

 

Circus Vídeň

Homepage Circus

Vídeň plná Circusu

Další událost