Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
První gay lyžařský opening v Kaprunu - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

První gay lyžařský opening v Kaprunu

Zima začíná a v rekreačním oblasti Zell u kaprunského jezera se od 7. do 10. prosince koná queer víkend na lyžích. Spolu se známými DJs. začněte svou lyžařskou sezónu účastí na tomto jedinečném eventu. Díky ledovci je o sníh postaráno.

 

U sportování není nutný žádný dresscode…

 

Event je umístěn do tříhvězdičkového hotelu „first mountain“, který se nachází přímo u lanovky a lyžařského areálu. Pořadatelé zajistili „sexy průvodce“, kteří v případě zájmu ukáží hostům okolí a nejlepší chaty.

 

Přes den sport, večer párty.

 

Gay lyžařský opening začíná v pátek ráno v Kitzsteinhornu. Odtud se dostanete za pár minut k úpatí ledovce s nádherným výhledem. Široké ledovcové svahy nabízejí ideální podmínky pro lyžaře. Pro milovníky snowboardingu je zde největší v celém Rakousku Central Park s náročnými railsy a kickery. Ve večerních hodinách se můžete vydat do místních barů a nočních klubů na párty.

 

Zimní sportování v Kaprunu

 

Alexio, Diego Summers a Franz Coreem jsou tři velmi známí DJs, které určitě uslyšíte na jedné z mnoha párty v místních barech. Navíc budou provázet všechny sportovní oslavy travesti umělci Mataina a Melli. V legendárním baru Baumbaru se také připravuje velmi oblíbená párty „Bitch & Glitter“ a „Sexy“.

 

Více informací ke gay lyžování a možnosti rezervací najdete zde.

EuroPride 2018: Stockholm a Göteborg

Další událost