Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Rakouská Circus párty - Back to School - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Rakouská Circus párty – Back to School

V sobotu 13. října se stala Vídeň opět centrem evropské gay scény. Již po třetí se otevřely brány areálu Vídeňské arény všem tanečníkům ze světa LGBT a to naposled v letošním roce.  Tentokrát pod názvem „Circus – Back to School“.

 

Největší rakouská taneční událost opět nezklamala. Od 22:00 hod.  do rozsáhlého prostoru arény proudil zástup zábavy chtivých návštěvníků. Vše bylo jako vždy dokonale zorganizováno a malé fronty u vchodu v pozdně letních teplotách nebyly vůbec žádný problém.

 

Vídeňská aréna

 

Tradičně jste si mohli vybrat z velkého tanečního parketu, kde se podávala porce housemusic nejlepších, zahraničních DJs jako Juseph Leon nebo David Leroy. I když tento taneční parket nebyl přeplněný, tak v rámci fantastického představení Tamary Mascara zde nebylo vůbec k hnutí. Bylo to opravdu jedinečné.

 

Oproti tanečnímu parketu byl druhý taneční parket nabízející spíše popovější zážitky, kde si návštěvníci mohli dokonce i zazpívat. Vedle něho byl umístěn chillout s barem a darkroomem.

 

Z hlavního parketu jste mohli bočním průchodem projít ke stagi věnováné tvrdším beatům, jako je techno a techhouse. Opravdu každý si zde přišel na své.

 

Circus – bavící se taneční parket

 

Téma Back to School  Vás provázelo na každém kroku ve formě speciální výzdoby nebo pohledu na sexy chlapce ve školních uniformách na tanečním parketu, u barů nebo na chodbách.

 

Pro ty, kteří si chtěli „noc“ ještě prodloužit až do nedělního rána, mohli tradičně pokračovat do císařských lázní.

 

Pokud jste event nestihli tak  The Circus bude ve Vídni znovu až v roce 2019!

 

Odkaz, na kterém najdete více informací k Circus párty: http://www.circusclub.eu/

Úspěšná premiéra – Open Sea Cruise

Další událost