Warning: Use of undefined constant locale - assumed 'locale' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gaymapcz/public_html/wp-content/themes/gaymap/translations.php on line 3
Chladivý sníh - Ski-pride v Kaprunu 2019 - Gaymap.cz Praha Brno Ostrova Gaymap.cz Praha Brno Ostrova

Chladivý sníh – Ski-pride v Kaprunu 2019

Je to znovu tady! Alpský Salcbursk bude opět plný barev. Od 11. do 14. dubna pořádá Addiction z Berlína Gay Skipride v Rakousku. Evropský sportovní areál Zell am See-Kaprun se svým ledovcem Kitzsteinhorn nabízí svou sněhovou pokrývku a zve na tento jedinečný zážitek plný lyžování a snowboardingu. Po obrovském úspěchu předchozího roku bylo hned jasné, že pride bude také v letošním roce.

 

24 by AvenidA Hotel & Residences Kaprun & 24 Kitchen & Bar (4-hvězdičkový) v centru Kaprunu je ideální výchozí bod. Ať už hledáte velkolepé párty, mrazivé lyžování na ledovci nebo nějakou žhavou akci, vše je jen co by kamenem dohodil a vy můžete být při tom.

 

Mnoho Djs. a mezinárodních hvězd v Kaprunu

 

Známí Djs. jako  Diego Summers, DJ Berry E. a The Midnite Monkey promění velký hotelový bar v centrum večírků. Směs nejnovějších hitů Aprés-Ski a nejlepší House music, každý dostane za své své peníze zaručeně to nejlepší!

 

gay ski kaprun rakousko

Kaprun Rakousko

 

Zkušení sněžní králíci Mataina Awisus & Melli Magic provedou hosty tímto sportovním víkendem. Znamená to tedy, že každý večer se pojede na párty do Kaprunu! Můžete se těšit na mnoho parties mimo jiné na PARTYSAHNE „Welcome Party“ , nebo Bitch & Glitter Party v Kitsch & Bitter Kaprunu. Pozváný na tuto událost je také legendární pornstar Allen King Official z Madridu.  Můžete tedy očekávat spoustu žhavé erotiky.  Na baru na Vás čekají vynikající nápoje, na parketu pak tvrdé beaty a především zábava bez konce. Na legendárním Baumbaru proběhne mimo jiné „Sexy klubová párty poháněná GMF Berlin„, i zde se budete cítit opravdu skvěle.

 

Během dne se o Vás postarají sexy průvodci speciálně objednaní na tuto událost.  Ukáží hostům všechno, co potřebují vědět o lyžování, lokalitách a lyžařském středisku.  Postarají se také, aby se Vám pobyt v Après ski v Häuslalm – Kaprun skutečně líbil.

 

Pokud se ve Vás nyní probouzí lovecké a párty instinkty, můžete si ihned rezervovat ubytování a to již od 199,00 Euro / noc + snídaně. Více informací naleznete na stránkách SKIPRIDE nebo na domovské stránce hotelu (najdete také výše v textu).

 

Tuto neuvěřitelnou zábavu plnou sportu v nádherném prosředí Alp opravdu stojí za to zažít!

 

Zde se můžete zaregistrovat – pozor rezervace jsou omezené!

Info: https://www.skipride.de/

Izrael: 1. Mini- LGBT Olympiáda

Další událost